47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Колесник і Колодяжна у фіналі Європейської юнацької ліги зі стрільби


      У м. Новий Сад (Сербія) 19-21 травня 2017 р. відбулися кваліфікаційні змагання (східна зона) Європейської юнацької ліги зі стрільби.
Особливістю цих стартів є те, що вони носять командний характер, відбуваються у стрільбі з пневматичної зброї і проводяться у формі дуелей. Склад команди – 3 особи незалежно від статі.
У стрільбі з пневматичного пістолета збірна команда України у складі учнів Львівського училища фізичної культури Юрія Колесника (на фото), Анастасії Колодяжної та херсонця Ігоря Соловея посіла у відборі ІІ місце і разом з Росією кваліфікувалась до фіналу. Українці перемогли Хорватію 15:9, поступились Росії 9:15 та Сербії 10:14. У зв′язку з тим, що хорвати перемогли сербів, три команди (Україна, Сербія, Хорватія) здобули по одній перемозі – в українців виявилося більша сума очок, здобутих у матчевих дуелях.
У фіналі, який у жовтні пройде у Хорватії, окрім росіян суперниками  нашої команди будуть збірні Франції, Чехії, Латвії та Польщі.
На жаль, гвинтівочна збірна до фіналу не потрапила. Команда України програла Сербії 6:18 і два поєдинки з Росією і Хорватією звела внічию 12:12, однак у обидвох поступилась за додатковими показниками. У підсумку в українців 4 місце.  До фіналу відібрались Росія і Сербія.
У складі гвинтівочної збірної України у Новому Саді виступала студентка І курсу училища Софія Пакліковська.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Юрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільбиСтрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонатіНа етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятийГалкін, Царьков і Коростильова взяли участь у етапі Кубка світу у Форті БеннінгуСоломія Возняк у фіналі Європейської юнацької ліги зі стрільбиНа «Поліському полюванні» у Чернігові Антощак «вполювала» золоту кулюНа Гран Прі Визволення Кізима і Баблюк зустрілися у очній дуеліДля попадання у фінальну вісімку Кубка світу Коростильову забракло одного очкаКізима, Гілевич і Баблюк – дворазові призери міжнародних змагань у БудапештіСеред пістолетників тон на молодіжному чемпіонаті задавали Коростильов і КолесникСеред молодих стрільців по рухомій мішені в Україні найкращі Кізима і ГілевичПавло Коростильов – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоНа чемпіонаті Європи Соломія Возняк посіла 4 місце у командній стрільбіПавло Коростильов – чемпіон Європи зі стрільби з пневматичного пістолетаБаблюк і Гілевич на чемпіонаті Європи виступили блискуче