47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Блискучий виступ стрільців ЛУФК на юнацькому чемпіонаті України


Стрільці Львівського училища фізичної культури блискуче виступили на чемпіонаті України з кульової стрільби серед юнаків і дівчат віком до 18 років, який з 15 до 21 червня 2017р. проходив на стрілецькому комплексі  СКА у Львові. В їх активі 54 медалі, в тому числі 24 золотих.
П׳ятиразовим чемпіоном України став учень 11 класу училища Юрій Колесник (на фото). Юрій переміг у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м, стрільбі зі спортивного пістолета на 25м (в обидвох вправах на особисту першість і у команді) та у швидкісній стрільбі з пістолета (особисто), а також у складі збірної команди Львівської обл. посів ІІІ місце у командній стрільбі з матчевого пістолета на 50м.
У стрільбі зі спортивного пістолета (вправа МП – 5) відразу за Юрієм розмістилися його однокласник Сергій Клєщенко та учень 8 класу Роман Плескун – отож, весь п׳єдестал пошани за вихованцями ЛУФК. А у швидкісній стрільбі до них ще й долучився Руслан Плескун (10 кл.), який посів 4 місце. У командній стрільбі Колеснику асистували Сергій Клєщенко і Руслан Плескун. Роман Плескун виступав за збірну Львівщини – ІІ і двічі посів ІІІ місце (МП – 5 і ПП – 3).
І серед гвинтівочників у тирі армійської бази домінували вихованці ЛУФК. У стрільбі зі спортивної гвинтівки на 50м (вправа МГ-5) перше місце посів студент І курсу Олег Замико (результат Олега  - 571 очко), друге – одинадцятикласник Святослав Гудзий (568), третє – першокурсник Андрій Злонкевич (565). У стрільбі з  пневматичної гвинтівки хлопці помінялись місцями: перший – Злонкевич (619,1), другий – Гудзий (618,6), четвертий – Замико (612,3). У стрільбі лежачи (МГ- 9) найкращими був Святослав Гудзий – 586 очків. Не дивно, що й і у командній першості тріо Замико–Злонкевич–Гудзий вийшло переможцями у стрільбі зі спортивної та пневматичної гвинтівок та посіло ІІІ місце у стрільбі лежачи.
У змаганнях дівчат збірна Львівської обл. у складі студентки – першокурсниці Софії Пакліковської, учениці 10 класу Вероніки Антощак та дев׳ятикласниці Марії Сулик посіла І місце у командній стрільбі з пневматичної гвинтівки та двічі третє у вправах МГ–5 і МГ–9.
В особистій першості Софія Пакліковська – срібна призерка у стрільбі з пневматичної гвинтівки. Результат Софії – 410,4 очка. У стрільбі зі спортивної гвинтівки Пакліковська четверта (553 очки). Також четверте місце у стрільбі лежачи посіла Вероніка Антощак, однокласниця Вероніки Ярина Вовк тут шоста.
Серед стрільців по рухомій мішені чемпіонами України стали учень 10 класу Денис Баблюк та дев׳ятикласниця Крістіна Гілевич (обидвоє у вправі ГП–11а).
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби