Кульова стрільба : Мацкевич, Онопко і Саламаха серед призерів чемпіонату України, а Юрченко – чемпіонка

Ігор МацкевичУ м.Львові 8-14 червня 2010р. відбувся відкритий чемпіонат України з кульової стрільби. Цьогорічний випускник ЛУФК Ігор Мацкевич посів ІІ місце у вправі ГП-12, програвши лише досвідченому Владиславу Прянішнікову. Результат Ігоря – 574 очки. У вправі ГП-11а ще юніор Владен Онопко (вип. 11 класу) став п’ятим. Результат Владена 376 очків відповідає нормативу майстра спорту України. Об’єднавшись у команду разом з іще одним вихованцем відділення стрільби ЛУФК Олегом Саламахою (вип. 2010р.) хлопці здобули 1 срібну і бронзові нагороди у командних змаганнях в стрільбі по рухомій мішені.
За крок від п’єдесталу у вправі ГП-11а серед жінок зупинилась ще зовсім юна, учениця 8 класу Марія Крамар. Її результат 368 очків вищий за норматив майстра спорту. Четвертою у вправі ПП-2 (стрільба з пневматичного пістолету) стала цьогорічна випускниця Бондарук Настя. Настя настріляла 379 очків і вперше виконала норматив майстра спорту України. З таким результатом Настя стала б кращою на європейському відборі до І літніх юнацьких Олімпійських ігор, однак Настю у Норвегію не взяли, хоч впродовж усього сезону вона демонструє стабільну стрільбу.
Норматив майстра спорту України виконала ще одна вихованка училища, восьмикласниця Настя Дєнгіна. У вправі ГП-11а (стрільба по рухомій мішені) Настя показала результат 368 очків і посіла 9 місце.
Чемпіонкою України у командній стрільбі з пістолета стала дев'ятикласниця Ксенія Юрченко. Ксені асистували досвідчені вихованки відділення стрільби Юлія Коростильова і Ольга Болонна (дів. прізв. Старинська).
Високі результати на чемпіонаті продемонстрували і інші випускники ЛУФК. Так, Роман Бондарук став кращим у вправах МП-10, РП-5 і посів ІІ місце МП-8, де поступився тільки олімпійському чемпіону Олександру Петріву. Об’єднавшись з Петрівим у команду, Роман Бондарук та Сергій Журба (вип. 2007р.) стали трьохразовими чемпіонами України у вправах МП-10, РП-5 і МП-8.
Срібним призером чемпіонату у вправі ГП-6 став випускник 2009р. Олександр Галкін. Олександр поступився молодому кримчанину, кандидату на участь у молодіжних Олімпійських іграх Сергію Касперу, який напередодні олімпіади демонструє просто дивовижну форму. Двохразовою чемпіонкою України у командній стрільбі з гвинтівки стала сестра Олександра Тетяна Галкіна (вип. 2006р.). В особистій першості Таня зупинилася за крок від п’єдесталу у вправах ГП-4 та МГ-5. Три срібні нагороди везе додому у Дніпропетровськ випускник 2003р. Іван Бідняк (вправи ПП-3, МП-6 – особ. і ком. першість). На додачу у вправі МП-6 Івану вперше підкорився норматив майстра спорту міжнародного класу.
У ці дні сильніші спортсмени України беруть участь у етапі Кубка світу (ISSFWorldCup) у м.Бєлграді (Сербія). Ці змагання є останньою перевіркою перед чемпіонатом світу, який наприкінці липня пройде у м.Мюнхені, що у Німеччині. До складу національної збірної команди України включені Роман Бондарук, Іван Бідняк, Юлія Коростильова, Олександр Галкін. На юніорській світовій першості будуть змагатись Ігор Мацкевич і Владен Онопко.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби