48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Мацкевич, Онопко і Саламаха серед призерів чемпіонату України, а Юрченко – чемпіонка


Ігор МацкевичУ м.Львові 8-14 червня 2010р. відбувся відкритий чемпіонат України з кульової стрільби. Цьогорічний випускник ЛУФК Ігор Мацкевич посів ІІ місце у вправі ГП-12, програвши лише досвідченому Владиславу Прянішнікову. Результат Ігоря – 574 очки. У вправі ГП-11а ще юніор Владен Онопко (вип. 11 класу) став п’ятим. Результат Владена 376 очків відповідає нормативу майстра спорту України. Об’єднавшись у команду разом з іще одним вихованцем відділення стрільби ЛУФК Олегом Саламахою (вип. 2010р.) хлопці здобули 1 срібну і бронзові нагороди у командних змаганнях в стрільбі по рухомій мішені.
За крок від п’єдесталу у вправі ГП-11а серед жінок зупинилась ще зовсім юна, учениця 8 класу Марія Крамар. Її результат 368 очків вищий за норматив майстра спорту. Четвертою у вправі ПП-2 (стрільба з пневматичного пістолету) стала цьогорічна випускниця Бондарук Настя. Настя настріляла 379 очків і вперше виконала норматив майстра спорту України. З таким результатом Настя стала б кращою на європейському відборі до І літніх юнацьких Олімпійських ігор, однак Настю у Норвегію не взяли, хоч впродовж усього сезону вона демонструє стабільну стрільбу.
Норматив майстра спорту України виконала ще одна вихованка училища, восьмикласниця Настя Дєнгіна. У вправі ГП-11а (стрільба по рухомій мішені) Настя показала результат 368 очків і посіла 9 місце.
Чемпіонкою України у командній стрільбі з пістолета стала дев'ятикласниця Ксенія Юрченко. Ксені асистували досвідчені вихованки відділення стрільби Юлія Коростильова і Ольга Болонна (дів. прізв. Старинська).
Високі результати на чемпіонаті продемонстрували і інші випускники ЛУФК. Так, Роман Бондарук став кращим у вправах МП-10, РП-5 і посів ІІ місце МП-8, де поступився тільки олімпійському чемпіону Олександру Петріву. Об’єднавшись з Петрівим у команду, Роман Бондарук та Сергій Журба (вип. 2007р.) стали трьохразовими чемпіонами України у вправах МП-10, РП-5 і МП-8.
Срібним призером чемпіонату у вправі ГП-6 став випускник 2009р. Олександр Галкін. Олександр поступився молодому кримчанину, кандидату на участь у молодіжних Олімпійських іграх Сергію Касперу, який напередодні олімпіади демонструє просто дивовижну форму. Двохразовою чемпіонкою України у командній стрільбі з гвинтівки стала сестра Олександра Тетяна Галкіна (вип. 2006р.). В особистій першості Таня зупинилася за крок від п’єдесталу у вправах ГП-4 та МГ-5. Три срібні нагороди везе додому у Дніпропетровськ випускник 2003р. Іван Бідняк (вправи ПП-3, МП-6 – особ. і ком. першість). На додачу у вправі МП-6 Івану вперше підкорився норматив майстра спорту міжнародного класу.
У ці дні сильніші спортсмени України беруть участь у етапі Кубка світу (ISSFWorldCup) у м.Бєлграді (Сербія). Ці змагання є останньою перевіркою перед чемпіонатом світу, який наприкінці липня пройде у м.Мюнхені, що у Німеччині. До складу національної збірної команди України включені Роман Бондарук, Іван Бідняк, Юлія Коростильова, Олександр Галкін. На юніорській світовій першості будуть змагатись Ігор Мацкевич і Владен Онопко.
Джерело: www.shooting-ua.com
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірній