Кульова стрільба : Мацкевич, Онопко і Саламаха серед призерів чемпіонату України, а Юрченко – чемпіонка

Ігор МацкевичУ м.Львові 8-14 червня 2010р. відбувся відкритий чемпіонат України з кульової стрільби. Цьогорічний випускник ЛУФК Ігор Мацкевич посів ІІ місце у вправі ГП-12, програвши лише досвідченому Владиславу Прянішнікову. Результат Ігоря – 574 очки. У вправі ГП-11а ще юніор Владен Онопко (вип. 11 класу) став п’ятим. Результат Владена 376 очків відповідає нормативу майстра спорту України. Об’єднавшись у команду разом з іще одним вихованцем відділення стрільби ЛУФК Олегом Саламахою (вип. 2010р.) хлопці здобули 1 срібну і бронзові нагороди у командних змаганнях в стрільбі по рухомій мішені.
За крок від п’єдесталу у вправі ГП-11а серед жінок зупинилась ще зовсім юна, учениця 8 класу Марія Крамар. Її результат 368 очків вищий за норматив майстра спорту. Четвертою у вправі ПП-2 (стрільба з пневматичного пістолету) стала цьогорічна випускниця Бондарук Настя. Настя настріляла 379 очків і вперше виконала норматив майстра спорту України. З таким результатом Настя стала б кращою на європейському відборі до І літніх юнацьких Олімпійських ігор, однак Настю у Норвегію не взяли, хоч впродовж усього сезону вона демонструє стабільну стрільбу.
Норматив майстра спорту України виконала ще одна вихованка училища, восьмикласниця Настя Дєнгіна. У вправі ГП-11а (стрільба по рухомій мішені) Настя показала результат 368 очків і посіла 9 місце.
Чемпіонкою України у командній стрільбі з пістолета стала дев'ятикласниця Ксенія Юрченко. Ксені асистували досвідчені вихованки відділення стрільби Юлія Коростильова і Ольга Болонна (дів. прізв. Старинська).
Високі результати на чемпіонаті продемонстрували і інші випускники ЛУФК. Так, Роман Бондарук став кращим у вправах МП-10, РП-5 і посів ІІ місце МП-8, де поступився тільки олімпійському чемпіону Олександру Петріву. Об’єднавшись з Петрівим у команду, Роман Бондарук та Сергій Журба (вип. 2007р.) стали трьохразовими чемпіонами України у вправах МП-10, РП-5 і МП-8.
Срібним призером чемпіонату у вправі ГП-6 став випускник 2009р. Олександр Галкін. Олександр поступився молодому кримчанину, кандидату на участь у молодіжних Олімпійських іграх Сергію Касперу, який напередодні олімпіади демонструє просто дивовижну форму. Двохразовою чемпіонкою України у командній стрільбі з гвинтівки стала сестра Олександра Тетяна Галкіна (вип. 2006р.). В особистій першості Таня зупинилася за крок від п’єдесталу у вправах ГП-4 та МГ-5. Три срібні нагороди везе додому у Дніпропетровськ випускник 2003р. Іван Бідняк (вправи ПП-3, МП-6 – особ. і ком. першість). На додачу у вправі МП-6 Івану вперше підкорився норматив майстра спорту міжнародного класу.
У ці дні сильніші спортсмени України беруть участь у етапі Кубка світу (ISSFWorldCup) у м.Бєлграді (Сербія). Ці змагання є останньою перевіркою перед чемпіонатом світу, який наприкінці липня пройде у м.Мюнхені, що у Німеччині. До складу національної збірної команди України включені Роман Бондарук, Іван Бідняк, Юлія Коростильова, Олександр Галкін. На юніорській світовій першості будуть змагатись Ігор Мацкевич і Владен Онопко.

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України