48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Подвійна перемога і світовий рекорд Павла Коростильова на чемпіонаті Європи


 
    Студент II курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов ( на фото) продовжує збирати нагороди чемпіонату Європи з кульової стрільби, який у ці дні проходить у столиці Азербайджану м. Баку.
У неділю 30 липня 2017р. Павло здобув подвійну перемогу у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м.
У змаганнях на особисту першість талановитий снайпер настріляв 581 очко, що є новим світовим рекордом для юніорів! Срібного призера у цій вправі, олімпійського чемпіона Ріо Крістіана Райтца з Німеччини Павло обійшов аж на 7 пунктів – і це при досить сильному вітрі.
І в командній першості збірна України, яку склали виключно вихованці ЛУФК Павло Коростильов, Володимир Пастернак (вип.2008р.), та Роман Бондарук (вип.1992р.), не мала собі рівних і показала результат екстра – класу – 1719 очків. Далеко позаду залишились збірні Франції (1676 пунктів) та Росії (1675 очків).
У особистій першості Володимир Пастернак на 4 місці, Роман Бондарук «шостий». 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені