47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Подвійна перемога і світовий рекорд Павла Коростильова на чемпіонаті Європи


 
    Студент II курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов ( на фото) продовжує збирати нагороди чемпіонату Європи з кульової стрільби, який у ці дні проходить у столиці Азербайджану м. Баку.
У неділю 30 липня 2017р. Павло здобув подвійну перемогу у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м.
У змаганнях на особисту першість талановитий снайпер настріляв 581 очко, що є новим світовим рекордом для юніорів! Срібного призера у цій вправі, олімпійського чемпіона Ріо Крістіана Райтца з Німеччини Павло обійшов аж на 7 пунктів – і це при досить сильному вітрі.
І в командній першості збірна України, яку склали виключно вихованці ЛУФК Павло Коростильов, Володимир Пастернак (вип.2008р.), та Роман Бондарук (вип.1992р.), не мала собі рівних і показала результат екстра – класу – 1719 очків. Далеко позаду залишились збірні Франції (1676 пунктів) та Росії (1675 очків).
У особистій першості Володимир Пастернак на 4 місці, Роман Бондарук «шостий». 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Стрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонатіНа етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятийГалкін, Царьков і Коростильова взяли участь у етапі Кубка світу у Форті БеннінгуСоломія Возняк у фіналі Європейської юнацької ліги зі стрільбиНа «Поліському полюванні» у Чернігові Антощак «вполювала» золоту кулюНа Гран Прі Визволення Кізима і Баблюк зустрілися у очній дуеліДля попадання у фінальну вісімку Кубка світу Коростильову забракло одного очкаКізима, Гілевич і Баблюк – дворазові призери міжнародних змагань у БудапештіСеред пістолетників тон на молодіжному чемпіонаті задавали Коростильов і КолесникСеред молодих стрільців по рухомій мішені в Україні найкращі Кізима і ГілевичПавло Коростильов – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоНа чемпіонаті Європи Соломія Возняк посіла 4 місце у командній стрільбіПавло Коростильов – чемпіон Європи зі стрільби з пневматичного пістолетаБаблюк і Гілевич на чемпіонаті Європи виступили блискучеПавло Коростильов виборов дві срібні медалі у Мюнхені