47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Подвійна перемога і світовий рекорд Павла Коростильова на чемпіонаті Європи


 
    Студент II курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов ( на фото) продовжує збирати нагороди чемпіонату Європи з кульової стрільби, який у ці дні проходить у столиці Азербайджану м. Баку.
У неділю 30 липня 2017р. Павло здобув подвійну перемогу у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м.
У змаганнях на особисту першість талановитий снайпер настріляв 581 очко, що є новим світовим рекордом для юніорів! Срібного призера у цій вправі, олімпійського чемпіона Ріо Крістіана Райтца з Німеччини Павло обійшов аж на 7 пунктів – і це при досить сильному вітрі.
І в командній першості збірна України, яку склали виключно вихованці ЛУФК Павло Коростильов, Володимир Пастернак (вип.2008р.), та Роман Бондарук (вип.1992р.), не мала собі рівних і показала результат екстра – класу – 1719 очків. Далеко позаду залишились збірні Франції (1676 пунктів) та Росії (1675 очків).
У особистій першості Володимир Пастернак на 4 місці, Роман Бондарук «шостий». 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби