47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Подвійна перемога і світовий рекорд Павла Коростильова на чемпіонаті Європи


 
    Студент II курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов ( на фото) продовжує збирати нагороди чемпіонату Європи з кульової стрільби, який у ці дні проходить у столиці Азербайджану м. Баку.
У неділю 30 липня 2017р. Павло здобув подвійну перемогу у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м.
У змаганнях на особисту першість талановитий снайпер настріляв 581 очко, що є новим світовим рекордом для юніорів! Срібного призера у цій вправі, олімпійського чемпіона Ріо Крістіана Райтца з Німеччини Павло обійшов аж на 7 пунктів – і це при досить сильному вітрі.
І в командній першості збірна України, яку склали виключно вихованці ЛУФК Павло Коростильов, Володимир Пастернак (вип.2008р.), та Роман Бондарук (вип.1992р.), не мала собі рівних і показала результат екстра – класу – 1719 очків. Далеко позаду залишились збірні Франції (1676 пунктів) та Росії (1675 очків).
У особистій першості Володимир Пастернак на 4 місці, Роман Бондарук «шостий». 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов виборов дві срібні медалі у МюнхеніЗлонкевич і Гудзий – дворазові чемпіони України у командній стрільбіДенис Баблюк склав конкуренцію провідним вітчизняним майстрамНа стартах у Люксембурзі Коростильов перевершив рекорд світуУ стрільбі за Трофей Белграда Конарєва перша серед юніорокДенис Баблюк – переможець «Угорського відкритого старту-2017»Соломія Возняк – переможниця «Польського калібру – 2017»Павло Коростильов – лауреат обласної премії імені Вячеслава ЧорноволаЗлонкевич, Гудзий і Замико не мали собі рівних у командних стрільбахБаблюк і Гілевич – переможці юніорського чемпіонату зі стрільби по рухомій мішеніСоломія Возняк – переможниця «Олімпійських надій» зі стрільбиНа Львівщині у жовтні найкращий спортсмен Павло КоростильовПавло Коростильов – срібний лауреат Кубка світу-2017 з кульової стрільбиАльона Шевченко – чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаНа «Кубку Поділля» Царьков повторив рекорд світу