48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У європейському рейтингу найкращих стрільців Коростильов другий


      Європейська конфедерація стрільби (ESC) опублікувала рейтинг найкращих стрільців старого континенту у олімпійських видах змагань станом на 1 жовтня 2017р.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м друге місце у рейтингу посідає студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). Попереду лише серб Дамір Мікеч.
І в стрільбі з малокаліберного пістолета на 50 м у Павла друга позиція. Перший – все той же Мікеч. У швидкісній стрільбі з пістолета на 25 м Павло Коростильов дев’ятий. У цій вправі найкращий німець Крістіан Райтц.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м шосте місце посідає ще один вихованець училища Олег Царьков (вип.2008 р.). Очолює рейтинг Владімір Масленніков (Російська Федерація).
Окрім львів’ян у десятку кращих увійшли черкащанин Сергій Куліш (ГП-6-ІІІ м., МГ-6-IVм.), рівненчанин Олег Омельчук (ПП-3-IVм., МП-6-IVм.) та Олена Костевич з Чернігова (ПП-2-ІІІм.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України