47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Святослав Гудзий у компанії кращих стрільців не загубився


      У м.Львові на стрільбищі СКА 29 вересня – 4 жовтня 2017р. відбувся Кубок України з кульової стрільби у олімпійських вправах.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м переможцем Кубка з новим рекордом України у фінальній серії (248,9 очка) став вихованець Львівського училища фізичної культури Олег Царьков (вип.2008 р.).
У стрільбі з довільної гвинтівки на 50 м лежачи Царьков посів ІІ місце. Перемогу здобув донеччанин Юрій Сухоруков. Бронзова медаль дісталася ще одному вихованцю училища Олександру Галкіну (вип.2009 р.). Свою другу «бронзу» Галкін виборов у стрільбі з трьох положень (вправа МГ-6).
Не загубився у компанії кращих вітчизняних стрільців-гвинтівочників студент І курсу Святослав Гудзий. У стрільбі лежачи і з трьох положень Святослав (на фото) посів четверті місця, у стрільбі з пневматики замкнув фінальну вісімку. У кваліфікації стрільби з пневматичної гвинтівки Святослав показав результат 623,7 очка, що дозволило йому підкорити норматив майстра спорту міжнародного класу.
Ще одним «міжнародником» у швидкісній стрільбі з пістолета на 25 м став випускник училища Володимир Пастернак (вип.2008 р.). Показаний результат 585 очків дозволив йому посісти І місце і на 5 пунктів обійти олімпійського чемпіона  Пекіна у цій вправі Олександра Петріва. Сергій Журба (вип.2002 р.) – бронзовий медаліст.
Запекла боротьба за національний Кубок у стрільбі з пневматичного пістолета розгорнулася між рівненчанином Олегом Омельчуком і студентом ІІ курсу училища Павлом Коростильовим. У фіналі Омельчук показав блискучий результат 245,0 очків, що є новим рекордом України і перевищує світовий рекорд і став переможцем. Результат Павла 242,2 очка – рекорд України серед юніорів і перевищує юніорський рекорд світу!
У стрільбі з пневматичного пістолета серед жінок перемогла Марта Бойчук (вип.2006р.), а бронзовою призеркою стала Христина Бурак (вип.2013 р.).
Відразу шестеро вихованок ЛУФК увійшло у першу вісімку у стрільбі зі спортивного пістолета на 25 м. Друге місце тут посіла Анастасія Бондарук (вип.2010 р.), третє – Тетяна Селедцова (дівоче прізвище Борисюк), четверте – Юлія Коростильова (вип.2004 р.), п’яте – Марта Бойчук, сьоме – Поліна Конарєва, восьме – Христина Бурак.
Завершували змагання стрільби змішаних команд, що з 2020 р. увійдуть у олімпійську програму.
У стрільбі з пневматичного пістолета переміг дует Коростильових. У фіналі Юлія і Павло обстріляли донецьку пару у складі Валентини Чуніхіної і Андрія Шклярука 7:2.
Серед гвинтівочників кращими були дніпровці Ольга Закапко і Андрій Колесніков. Вінничани Світлана Огер і Олег Царьков на другому місці, кияни Марія Войцехівська і Сергій Валованіс – треті. Студенти – другокурсники училища Софія Пакліковська і Олег Замико замкнули п’ятірку кращих.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби