48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Злонкевич і Гудзий – дворазові чемпіони України у командній стрільбі


      У м.Львові на закритому стрільбищі СКА 15-21 січня 2018р. відбувся зимовий чемпіонат України з кульової стрільби.
У стрільбі з довільної гвинтівки на 50м з трьох положень (вправа МГ-6) та з положення лежачи (вправа МГ-9) дворазовими чемпіонами України командній стрільбі стали студенти Львівського училища фізичної культури Андрій Злонкевич та Святослав Гудзий. Доповнював команду-переможця випускник училища 2009 р. Олександр Галкін.
У особистій першості у цих вправах Святослав Гудзий (на фото) двічі посів 6 місце, Андрій Злонкевич – восьме.
Ще одну медаль чемпіонату, на цей раз бронзову, хлопці вибороли у стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6).
Вихованець училища Олег Царьков (вип. 2008р.) тричі піднімався на п’єдестал пошани: два рази на третю сходинку (вправи МГ-6 і ГП-6) та один раз на другу (вправа МГ-9) на особисту першість.
Чемпіоном України зі стрільби з пневматичного пістолета (вправа ПП-3) став другокурсник училища Павло Коростильов. У фінальній дуелі Павло перестріляв свого постійного конкурента рівненчанина Олега Омельчука 242.7 на 240.9. У командній першості в активі Павла також «золото». Асистували дворазовому чемпіону у складі збірної області Володимир Пастернак (вип.ЛУФК 2008р.) та олімпійський чемпіон Пекіна Олександр Петрів.
Володимир Пастернак відзначився у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м, де став переможцем як в особистій першості, так і в командних змаганнях. Такий же результат, як і переможець – 585 очків, показав ще один вихованець училища Роман Бондарук (вип. 1992р.), але поступився Володимиру за додатковими показниками. У командній першості Бондарук – чемпіон.
Ще одну команду першість Пастернак і Бондарук вибороли у стрільбі із стандартного пістолета на 25м (вправа МП-10). У особистих змаганнях Пастернак тут другий, Бондарук – п’ятий.
Серед жінок-пістолетниць чемпіонкою України у вправі МП-5 (спортивний пістолет на 25м) з результатом 573 очки стала Поліна Конарєва (вип. 2017р.). Лише одним очком поступилася Конарєвій Ольга Болонна (вип. 2000р.). Анастасія Бондарук (вип. 2010р.) посіла 5 місце, Юлія Коростильова (вип.2004р.) – шосте. Команда Болонна, Бондарук і Коростильова на пеершомі місці.
У стрільбі з пневматичного пістолета (жінки вперше стріляли 60 пострілів) Юлія Коростильова стала бронзовою призеркою. Альона Шевченко (ІІ курс) набрала п’яту суму, Марта Бойчук (вип. 2006р.) – шосту. У командній першості Коростильова, Боллонна і Бондарук Анастасія – срібні призери.
Бронзовою призеркою у стрільбі з пневматичної гвинтівки серед жінок стала Тетяна Галкіна (вип.2006р.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені