47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Серед пістолетників тон на молодіжному чемпіонаті задавали Коростильов і Колесник


      10-16 квітня 2018р. у Львові на стрільбищі СКА відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед молоді віком до 23 років.
Серед пістолетників тон на чемпіонаті задавали студент Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (ІІ курс) та Юрій Колесник (І курс). Павло (на фото) з результатами міжнародного класу 586 очків (у кваліфікації) та 580 пунктів переміг у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м (вправа ПП-3) та швидкісної стрільби на 25м (МП-8) відповідно. Юрій був найкращим у стрільбі зі стандартного пістолета – 568 очків. Павло поступився переможцю 1 очко і посів ІІ місце. В свою чергу, у вправі ПП-3 Колесник – бронзовий призер.
У стрільбі змішаних команд з пневматичного пістолета Коростильов разом з львів’янкою Вікторією Кондратенко посів ІІІ місце, а Колесник з Діаною Яковлевою – четверте.
Серед жінок у стрільбі з пневматичного пістолета бронзову медаль виборола другокурсниця училища Альона Шевченко. Четверта тут Соломія Возняк (11 кл), п’ята – Поліна Конарєва (вип. 2017р.). У стрільбі зі спортивного пістолета ІІІ місце посіла Конарєва, четверте – Шевченко.
Серед гвинтівочників дворазовим бронзовим призером став студент І курсу Святослав Гудзий. Святослав настріляв третю суму у стрільбі лежачи (МГ-9) та з трьох положень (МГ-6). Другокурсник Олег Замико на четвертому місці у стрільбі лежачи та з пневматичної гвинтівки.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби