48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Для попадання у фінальну вісімку Кубка світу Коростильову забракло одного очка


       20-30 квітня 2018р. у м.Чангвон (Корея) відбувся ІІ етап Кубка світу з кульової стрільби.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м 16 місце у Чангвоні посів студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). Про високу щільність результатів на цьому світовому стрілецькому форумі свідчить той факт, що для попадання у фінальну вісімку Павлові забракло одного очка.
У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м Володимир Пастернак (вип. 2008р.) у кваліфікації показав сімнадцятий результат – 578 очків. Павло Коростильов тут тридцятий (572 очки), Роман Бондарук (вип. 1992р.) – тридцять третій (570).
Олег Царьков (вип.2008р.) у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на 25м посів 21 місце, а у стрільбі з пневматичної – двадцять друге.
Поліна Конарєва (вип. 2017р.) у стрільбі з пневматичного пістолета настріляла тридцять третю суму (570 пунктів), а у стрільбі зі спортивного на 25м – п’ятдесять четверту (561 очки).
У дуелях змішаних команд Конарєва разом з рівненцем Олегом Омельчуком на 5 місці. Це найкращий результат українських стрільців на цих змаганнях.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Кульова стрільба

Кульова стрільба

Денис Баблюк – бронзовий призер юніорського чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніВладислава Коваль і Святослав Гудзий – чемпіони України зі стрільбиЮрій Колесник і Яна Чучмарьова – найсильніші пістолетники-юніори УкраїниОлег Царьков – володар олімпійської ліцензії на ігри у ТокіоПлескун і Возняк у фіналі Європейської молодіжної ліги зі стрільбиТимофій Куріпко – переможець всеукраїнських змагань «Поліське полювання – золота куля»5 вихованців ЛУФК взяли участь у Кубку світу зі стрільбиНа Гран Прі Визволення Яні Чучмарьовій забракло очко до фіналуІгор Кізима – переможець Гран Прі ВизволенняНа всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»