Кульова стрільба : Стрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонаті

У м.Львові на стрілецькому комплексі СКА 30 травня – 5 червня 2018р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів – стрільців віком до 20 років.
   У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м (вправа МП-5) чемпіоном України став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Колесник (на фото). Результат Юрія – 585 очків.
У стрільбі зі стандартного пістолета на 25м (МП-10) у Колесника срібна медаль. На одне очко Юрія випередив минулорічний випускник училища Сергій Клещенко. Ще одне «срібло» Колесник виборов у стрільбі змішаних команд з пневматичного пістолета на 10м. Асистувала Юрію одинадцятикласниця училища Соломія Возняк.
У швидкісній стрільбі з пістолета (вправа МП-8) Юрій Колесник – бронзовий призер.
У командних стрільбах у вправах МП-10, МП-8 і ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета на 10м) збірна Львівщини у складі того ж Колесника, Сергія Клещенка та дев’ятикласника Романа Плескуна – триразовий переможець змагань.
Серед дівчат срібною призеркою у стрільбі зі спортивного пістолета стала студентка ІІ курсу Альона Шевченко. У командній першості у цій вправі Альона разом з Соломією Возняк – золоті медалістки.
У стрільбі з пневматичного пістолета Шевченко і Возняк – срібні призерки.
Анастасія Колодяжна (11кл.) у командній стрільбі чемпіонка в ПП-3 та срібна призерка в МП-5.
Другокурсниця Софія Пакліковська стала переможницею у стрільбі з пневматичної гвинтівки. У фіналі Софія на 0,3 очка обійшла киянку Марію Науменко. У командній першості Львівське тріо Софія Пакліковська – Марія Сулик – Вероніка Антощак (всі – учениці ЛУФК) на третьому місці.
Серед юніорів-гвинтівочників збірна Львівщини у складі студентів училища Святослава Гудзого, Андрія Злонкевича та Олега Замико посіла І місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки та другі місця у стрільбі з довільної гвинтівки на 50м та зі стрільби лежачи. У особистій першості хлопці у шестірці кращих.
У стрільбі змішаних команд з пневматичної гвинтівки Олег Замико і Софія Пакліковська перемогли з рекордом України у фіналі, який тепер складає 477 очків. Андрій Кузів (ІІІ курс) і Марія Сулик (10кл.) на ІІІ місці.
У стрільбі по рухомій мішені (вправа ГП-12) чемпіонкою України стала учениця 10 класу училища Крістіна Гілевич. У фіналі Крістіна з рахунком 6:0 обстріляла свою подругу по юніорській збірній Олену Артюхович з Дніпра. У ГП-11а  (змінна швидкість руху мішені) Крістіна – срібна призерка.
Дві срібні нагороди у вправах ГП-11а  і ГП-12 в активі одинадцятикласника Дениса Баблюка.
На загал, учні і студенти училища вибороли на юніорській першості 17 золотих, 13 срібних і 1 бронзову медалі.
P.S. Прикро, але змагання на стрілецькому комплексі СКА стали останніми принаймі у цьому році. Як вже відомо, в ніч на 10 червня на комплексі сталася масштабна пожежа, яка зруйнувала стрілецькі тири, що знаходилися на ІІ і ІІІ поверхах.

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України