Кульова стрільба : Юрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби

У м.Зуль (Німеччина) 22-29 червня 2018р. відбувся Кубок світу з кульової стрільби серед юніорів.
У швидкісній стрільбі з пістолета (вправа МП-8) срібним призером змагань у командній першості стала збірна команда України у складі полтавця Максима Городинця, Дениса Ворони з Івано-Франківщини та студента І курсу Львівського училища фізичної культури Юрія Колесника ( на фото).
У особистій першості Городинець на 9 місці, Колесник дванадцятий, Ворона – п’ятнадцятий.
Ще дві нагороди юніорського Кубку світу – на цей раз бронзові – українське тріо здобуло у стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-5 і МП-10). Колесник у цих вправах посів 16 та 9 місця відповідно.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м за збірну України виступали Колесник, киянин Гліб Кігітов і Богдан Кириленко з Вінниці і посіли 6 місце.
У командній стрільбі з довільного пістолета на 50м серед дівчат бронзовими медалістками стали українки Надія Шаманова з Полтави, Анастасія Семенишина з Рівного та цьогорічна випускниця училища Соломія Возняк. У особистій першості Соломія на п’ятому місці.
У стрільбі зі спортивного пістолета Соломія показала тринадцятий результат – 571 очко. Командою збірна України замкнула десятку сильніших.
І у стрільбі з пневматичного пістолета Возняк тринадцята, а команда – одинадцята.

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України