Кульова стрільба : На юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом України

У м. Києві 1-7 липня 2018р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів-юніорів віком до 18 років.
У стрільбі змішаних команд з пневматичного пістолета перемогу з новим юніорським рекордом України – 473,6 очка здобули вихованці Львівського училища фізичної культури Соломія Возняк (вип. 2018р., на фото) та Сергій Клещенко (вип. 2017р.). 4 місце у цьому новому олімпійському виді посів учень 10 класу Роман Плескун. Асистувала Роману Віолета Бас. Обидвом стрільцям підкорився норматив майстра спорту України.
        У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-8) Роман Плескун – чемпіон України!
       Ще одну медаль, на цей раз бронзову, Роман виборов у командній стрільбі з пневматичного пістолета. Разом з Романом бронзовими призерами першості стали Сергій Клещенко та учень 10 класу Володимир Поліщук.
      Серед дівчат дворазовою чемпіонкою України зі стрільби з пневматичного пістолета (вправа ПП-2) стала цьогорічна випускниця училища Анастасія КолодяжнаАнастасія перемогла як в особистій, так і в командній першостях.

Кульова стрільба

У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільбиСтрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонатіНа етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятийГалкін, Царьков і Коростильова взяли участь у етапі Кубка світу у Форті БеннінгуСоломія Возняк у фіналі Європейської юнацької ліги зі стрільбиНа «Поліському полюванні» у Чернігові Антощак «вполювала» золоту кулюНа Гран Прі Визволення Кізима і Баблюк зустрілися у очній дуеліДля попадання у фінальну вісімку Кубка світу Коростильову забракло одного очкаКізима, Гілевич і Баблюк – дворазові призери міжнародних змагань у БудапештіСеред пістолетників тон на молодіжному чемпіонаті задавали Коростильов і КолесникСеред молодих стрільців по рухомій мішені в Україні найкращі Кізима і ГілевичПавло Коростильов – срібний лауреат Гран Прі Юзефа Запедзкого