Кульова стрільба : Мацкевич і Онопко збирають медалі світової першості

На чемпіонаті світу з кульової стрільби (м. Мюнхен, 29липня-11серпня 2010р.) вступили в боротьбу стрільці по «рухомій мішені». У складі юніорської збірної команди України 2 вихованці ЛУФК – цьогорічний випускник Ігор Мацкевич та студент І курсу Владлен Онопко.

У першій вправі ГП-12(стрільба з пневматичної гвинтівки на 10м.) Онопко посів 5 місце. Його результат 558очок і фінну Томі-Пекка Хеккіла, який четвертий, Владллен програв тільки за якісними, Ігор Мацкевич - на 6місці (557оч.). Перемогли ж росіяни. Першим став Юрій Довгаль (561оч.), другий – Александр Науменко (566оч.)
.
У команді наші хлопці – срібні призери світового чемпіонату! Золото – у росіян.

У наступній вправі ГП – 11а(стрільба на 10м. по «рухомій мішені» із змінною швидкістю) Мацкевич і Онопко у командних змаганнях вдруге другі! Попереду знову росіяни.

Ігор Мацкевич

У особистих змаганнях Ігор Мацкевич – бронзовий медаліст! Його сума -373очки. Переміг Александр Науменко -377оч., другий Юрій Довгань -374оч., Владлен Онопко - знову п’ятий (366оч.). Тепер хлопці будуть змагатись в стрільбі з малокаліберної зброї.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби