Кульова стрільба : Володимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільби

14 вересня 2018р. у м.Чханвон, що у Кореї, завершився чемпіонат світу з кульової стрільби, участь у якому впродовж двох тижнів брало понад 1800 спортсменів з 90 країн.
Як ми вже повідомляли, найуспішніше серед українців на цьому світовому стрілецькому форумі виступив студент ІІІ курс Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов. Павло став чемпіоном світу у стрільбі зі стандартного пістолета (вправа МП-10), у цій же вправі став бронзовим призером у командній першості, ще одну «бронзу» виборов у стрільбі з револьвера (РП-5), посів 4 місце у стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-3) і здобув ліцензію на участь у Олімпійських іграх 2020р. у Токіо.
Разом з Коростильовим бронзовим призером у командній стрільбі зі стандартного пістолета став вихованець училища Володимир Пастернак (вип. 2008р.). Окрім того, Володимир (на фото) у складі команди посів 6 і 7 місця у швидкісній стрільбі з пістолета (МП-8) та стрільбі з револьвера кращим результатом Володимира у особистих змаганнях є 17 місце в МП-8.
Серед жінок-пістолетниць вихованки училища Юлія Коростильова (вип. 2004р.) і Поліна Конарєва (вип. 2017р.) посіли 12 місце у командній стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-3) та 14-е  - у стрільбі зі спортивного пістолета (МП-5). У особистій першості і Юлія і Поліна поза межами першої п’ятдесятки.
Не в найкращій формі підійшов до чемпіонату гвинтівочник Олег Царьков (вип. ЛУФК 2008р.). Найкращим результатом Олега є 42 місце у стрільбі з трьох положень (МГ-6) 19-е – у міксті (змішана команда).

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби