Кульова стрільба : Денис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені

У м.Вінниці 10-15 жовтня 2018р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед юніорів віком до 20 років.
У стрільбі по рухомій мішені (вправа ГП-11а) чемпіоном України став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Денис Баблюк (на фото). У стрільбі по мішені, що рухається спочатку повільно, а у другій частині швидко (вправа ГП-12) Денис посів ІІІ місце.
Одинадцятикласниця Крістіна Гілевич виборола срібну медаль у вправі ГП-11а серед дівчат.
Також срібними призерами у стрільбі змішаних команд з пістолета стали Анастасія Колодяжна (вип. 2018р.) та Юрій Колесник (ІІ курс), а у стрільбі з гвинтівки – Владислава Коваль (І курс) і Святослав Гудзий (ІІ курс). Третьою серед пістолетників у парі з Назарієм Козієм стала учениця 11 класу Віолета Бас.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки ІІ місце посів третьокурсник Олег Замико. Слідом за Олегом розмістилися Святослав Гудзий та Андрій Злонкевич (ІІІ курс). Не дивно, що і у командній першості хлопці не мали собі рівних.
Серед дівчат Владислава Коваль посіла 4 місце, а львівське тріо Коваль, Софія Пакліковська (ІІІ курс) і Марія Сулик (11 кл.) – третє.
У фіналі стрільби з пістолета Юрій Колесник показав четвертий результат серед хлопців, а Анастасія Колодяжна – п’ятий серед дівчат. У командній першості збірна львів’ян, за яку виступали Юрій Колесник і Сергій Клещенко (вип. 2017р.) – третя, а львів’янок у складі Колодяжної, Соломії Возняк (вип. 2018р.) і Яни Чучмарьової (8 кл.) – перша.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби