47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Денис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені


У м.Вінниці 10-15 жовтня 2018р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед юніорів віком до 20 років.
У стрільбі по рухомій мішені (вправа ГП-11а) чемпіоном України став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Денис Баблюк (на фото). У стрільбі по мішені, що рухається спочатку повільно, а у другій частині швидко (вправа ГП-12) Денис посів ІІІ місце.
Одинадцятикласниця Крістіна Гілевич виборола срібну медаль у вправі ГП-11а серед дівчат.
Також срібними призерами у стрільбі змішаних команд з пістолета стали Анастасія Колодяжна (вип. 2018р.) та Юрій Колесник (ІІ курс), а у стрільбі з гвинтівки – Владислава Коваль (І курс) і Святослав Гудзий (ІІ курс). Третьою серед пістолетників у парі з Назарієм Козієм стала учениця 11 класу Віолета Бас.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки ІІ місце посів третьокурсник Олег Замико. Слідом за Олегом розмістилися Святослав Гудзий та Андрій Злонкевич (ІІІ курс). Не дивно, що і у командній першості хлопці не мали собі рівних.
Серед дівчат Владислава Коваль посіла 4 місце, а львівське тріо Коваль, Софія Пакліковська (ІІІ курс) і Марія Сулик (11 кл.) – третє.
У фіналі стрільби з пістолета Юрій Колесник показав четвертий результат серед хлопців, а Анастасія Колодяжна – п’ятий серед дівчат. У командній першості збірна львів’ян, за яку виступали Юрій Колесник і Сергій Клещенко (вип. 2017р.) – третя, а львів’янок у складі Колодяжної, Соломії Возняк (вип. 2018р.) і Яни Чучмарьової (8 кл.) – перша. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби