48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Гліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільби


У м.Кісакалліо (Фінляндія) у місцевому інституті спорту 19-21 жовтня 2018р. відбувся фінал Європейської молодіжної ліги зі стрільби.
Особливістю цих змагань є те, що вони носять командний характер, проходять у стрільбі з пневматичної зброї і проводяться у формі стрілецьких дуелей. Склад команди – 3 особи віком до 18 років. Команди повинні носити змішаний характер і в них в кожному матчі повинна виступати як мінімум одна дівчина.
До фіналу у кожному виді зброї (пістолет і гвинтівка) кваліфікувалось по 8 кращих команд – переможців зональних змагань «Захід», «Схід», «Північ», які були розбиті на 2 групи, де проводили зустрічі за коловою системою, а опісля відбувалися стикові поєдинки за місця.
У стрільбі з пістолета переможцем Ліги стала збірна команда України у складі студента І курсу Львівського училища фізичної культури Гліба Кігітова, цьогорічної випускниці училища Соломії Возняк та херсонця Ігора Соловея.
На груповому етапі українці впевнено перемогли ровесників з Польщі і Чехії з одинаковим рахунком 20:4 та збірну Франції 15:9. Суперником у фіналі була збірна Російської Федерації і знову впевнена перемога 73:47. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені