48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Тринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»


У м.Нітрі (Словаччина) 16-18 листопада 2018р. відбулися традиційні міжнародні змагання «Олімпійські надії» зі стрільби з пневматичної зброї за участю молодих стрільців з 10 країн Східної та Центральної Європи, в тому числі України.
У перший день змагань учасники виборювали призи Голови міста Нітри в категоріях юніорів (вік до 20 років) та кадетів (до 18 років).
У стрільбі з пневматичного пістолета срібною призеркою «Олімпійських надій» серед дівчат-юніорок стала учениця 8 класу Львівського училища фізичної культури, тринадцятирічна Яна Чучмарьова (на фото). Результат Яни у фіналі 230,8 очків. Цьогорічна випускниця училища Соломія Возняк посіла 7 місце.
У командній першості Яна Чучмарьова у складі збірної України-І на першому місці. Соломія Возняк, яка виступала за збірну-ІІ, – на другому.
Першокурсник Гліб Кігітов показав п’ятий результат у особистій першості, а разом з десятикласником Романом Плескуном та Ігорем Соловеєм з Херсону став срібним призером у командних змаганнях.
Серед юніорів-гвинтівочників студент ІІ курсу Святослав Гудзий на 4 місці, третьокурсник Олег Замико – на шостому, Андрій Злонкевич, також ІІІ курс, - на одинадцятому. Однокурсниця Замика і Злонкевича Софія Пакліковська серед дівчат сьома. У командній першості Гудзий, Злонкевич, Пакліковська – бронзові призери.
Другого дня турніру і юніори, і кадети змагались разом за нагороди меморіалу Йозефа Ковача.
І знову Яна Чучмарьова – срібна лауреатка! Переможниці Вікторії Егрі з Угорщини Яна поступилася лише 0,8 очка. Анастасія Колодяжна (вип. 2018р.) посіла 7 місце, Соломія Возняк – п’ятнадцяте.
Серед хлопців Гліб Кігітов на 6 місці. У кваліфікації Гліб набрав гросмейстерську суму – 580 очків. Роман Плескун на 12 місці.
Серед гвинтівочників найкраще виступила Софія Пакліковська, яка посіла 9 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

До особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і Гілевич