48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Тринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»


У м.Нітрі (Словаччина) 16-18 листопада 2018р. відбулися традиційні міжнародні змагання «Олімпійські надії» зі стрільби з пневматичної зброї за участю молодих стрільців з 10 країн Східної та Центральної Європи, в тому числі України.
У перший день змагань учасники виборювали призи Голови міста Нітри в категоріях юніорів (вік до 20 років) та кадетів (до 18 років).
У стрільбі з пневматичного пістолета срібною призеркою «Олімпійських надій» серед дівчат-юніорок стала учениця 8 класу Львівського училища фізичної культури, тринадцятирічна Яна Чучмарьова (на фото). Результат Яни у фіналі 230,8 очків. Цьогорічна випускниця училища Соломія Возняк посіла 7 місце.
У командній першості Яна Чучмарьова у складі збірної України-І на першому місці. Соломія Возняк, яка виступала за збірну-ІІ, – на другому.
Першокурсник Гліб Кігітов показав п’ятий результат у особистій першості, а разом з десятикласником Романом Плескуном та Ігорем Соловеєм з Херсону став срібним призером у командних змаганнях.
Серед юніорів-гвинтівочників студент ІІ курсу Святослав Гудзий на 4 місці, третьокурсник Олег Замико – на шостому, Андрій Злонкевич, також ІІІ курс, - на одинадцятому. Однокурсниця Замика і Злонкевича Софія Пакліковська серед дівчат сьома. У командній першості Гудзий, Злонкевич, Пакліковська – бронзові призери.
Другого дня турніру і юніори, і кадети змагались разом за нагороди меморіалу Йозефа Ковача.
І знову Яна Чучмарьова – срібна лауреатка! Переможниці Вікторії Егрі з Угорщини Яна поступилася лише 0,8 очка. Анастасія Колодяжна (вип. 2018р.) посіла 7 місце, Соломія Возняк – п’ятнадцяте.
Серед хлопців Гліб Кігітов на 6 місці. У кваліфікації Гліб набрав гросмейстерську суму – 580 очків. Роман Плескун на 12 місці.
Серед гвинтівочників найкраще виступила Софія Пакліковська, яка посіла 9 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.