48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Яна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолета


У м.Львові 14-20 листопада 2018р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби у приміщенні серед юніорів.
Кращі молоді стрільці нашої країни віком до 20 років визначали найсильніших у стрільбі з пневматичної зброї.
У стрільбі з пістолета чемпіонкою України стала учениця 8 класу Львівського училища фізичної культури Яна Чучмарьова (на фото). У фінальній дуелі Яна на 10 очок (!) обійшла свою херсонську візаві Олену Якушеву. Цьогорічна випускниця училища Анастасія Колодяжна замкнула фінальну вісімку.
У командній першості збірна команда Львівської обл. у складі Чучмарьової, Колодяжної і ще однієї цьогорічної випускниці Соломії Возняк також не мала собі рівних.
Студент І курсу Гліб Кігітов посів ІІІ місце серед хлопців, а юніорська збірна Львівщини, за яку виступали Юрій Колесник (ІІ курс), Сергій Клещенко (вип. 2017р.) та Назар Козій здобула перемогу у командних стрільбах.
Серед дівчат-гвинтівочниць срібну медаль чемпіонату виборола учениця 11 класу Евеліна Тарновська. У фіналі Евеліна лише 0,2 пункта поступилася вінничанці Дарії Волошиній.
Командними чемпіонами серед хлопців стало львівське тріо Святослав Гудзий, Олег Замико і Андрій Злонкевич – усі студенти ЛУФК.
В стрільбі по рухомій мішені студент І курсу Денис Баблюк переміг у вправі ГП-12 (повільний+швидкий рух мішені) та посів ІІ місце у вправі ГП-11а (змінна швидкість руху мішені). Одинадцятикласниця Крістіна Гілевич у цих вправах двічі друга.
  
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.