Кульова стрільба : На змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіону

У м.Білостоку (Польща) 21-24 листопада 2018р. відбулися традиційні міжнародні змагання «Польський відкритий старт «Калібр-2018» зі стрільби з пневматичної зброї, які зібрали досить-таки представницький склад учасників на чолі з олімпійським чемпіоном Ріо-2016 Крістіаном Райтцом.
Знаменитий німець і задавав тон на змаганнях. Крістіан Райтц переміг у стрільбі з пневматичного пістолета, разом зі своєю дружиною Сандрою – у змаганнях змішаних пістолетних команд, а на останок виграв ще й суперфінал, де нагородою був автомобіль.
Суперником Райтца у фіналі індивідуальної стрільби був студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). Павло поступився олімпійському чемпіону 240,0 на 241,3.
Серед жінок-пістолетниць перемогу здобула випускниця училища Поліна Конарєва (вип. 2017р.). У фінальній дуелі Поліна здолала господарку змагань Клавдію Бресь 241,6:239,4.
У змаганнях змішаних команд Поліна разом з чернігівчанином Юрієм Попружним посіла 4 місце.
Серед гвинтівочних команд перемогу святкував український дует у складі вихованця училища Олег Царькова (вип. 2008р.) та одеситки Анни Ільїної.
Студентка І курсу училища Владислава Коваль показала четвертий результат у стрільбі з пневматичної гвинтівки серед юніорок.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби