Кульова стрільба : Юна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості Белграда

У столиці Сербії 7-9 грудня 2018р. відбулася традиційна 43-я міжнародна першість Белграда зі стрільби з пневматичної зброї.
У перші два дні понад 300 учасників з 15 країн світу, в тому числі з України, розігрували Трофеї Белграда.
Розпочалися змагання з турнірів змішаних команд, які, як відомо, включені до олімпійської програми Токіо-2020.
У стрільбі з пістолета срібними лауреатами міжнародної першості Белграда стала молодіжна збірна України у складі учениці 8 класу Львівського училища фізичної культури Яни Чучмарьової та херсонця Ігора Соловея. У фіналі українці поступилися досвідченим господарям Даміру Мікечу і Ясміні Міловановіч 473,9 на 477,5, але, що ціково, зовсім юна Яна на рівних змагалася з титулованим сербом і показала одинаковий з ним результат – 238,9 очків.
Відразу за Чучмарьовою і Соловеєм у підсумковому протоколі опинився ще один український дует Поліна Конарєва (вип. ЛУФК 2017р.) і Юрій Попружний. Студент І курсу училища Гліб Кігітов у парі з угоркою Веронікою Майор замкнув фінальну п’ятірку.
У стрільбі на особисту першість Яна Чучмарьова увійшла у фінал абсолютних змагань і посіла 4 місце. Серед юніорок Яна – бронзова призерка! Поліна Конарєва у кваліфікації дев’ята, а Юлія Коростильова (вип. 2004р.) – чотирнадцята.
Серед юніорів-пістолетників студент І курсу Гліб Кігітов з результатом 569 пунктів також четвертий, а другокурсник Юрій Колесник дванадцятий.
4-ий результат у стрільбі з гвинтівки серед юніорів показав ще один другокурсник Святослав Гудзий. Студентка ІІІ курсу Софія Пакліковська серед юніорок двадцять четверта. А напередодні у змаганнях змішаних команд Гудзий і Пакліковська посіли 20 місце.
Третього дня всі учасники без поділу на вікові категорії змагались за Гран Прі Белграда. У стрільбі з пістолета серед жінок срібну статуетку «Белградський переможець» виборола Поліна Конарєва. У фіналі Поліна поступилася угорці Ренаті Тобай-Шіке 236,7:240,2. Серед чоловіків Гліб Кігітов показав четвертий результат. До бронзової статуетки Глібу забракло 2,7 очка. Зате у кваліфікації Кігітов настріляв гросмейстерську суму – 580 очків.
Яну Чучмарьову на Гран Прі вже не вистарчило – у кваліфікації Яна посіла 27 місце.

Кульова стрільба

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби