48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у Люксембурзі


У м.Штрассен (Люксембург) 12-15 грудня 2018р. відбулися традиційні міжнародні змагання «RIAC-2018» зі стрільби з пневматичної зброї.
Програма змагань складалася з трьох стартів: першого дня учасники розіграли Кубок IBISa (IBIS – міжнародна мережа готелів), другого – призи RIAC (торгова мережа) в особистій першості, третього – призи RIAC в стрільбі змішаних команд.
Переможницею Кубка IBIS в стрільбі з пістолета серед юніорок стала цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Соломія Возняк. У фіналі Соломія виявилася сильнішою за шведку Міхаелю Янссон 233,1 на 229,7.
Серед чоловіків третьокурсник Павло Коростильов посів 6 місце.
Другого дня Павло реабілітувався і став найкращим в стрільбі за призи RIAC, Соломія Возняк серед юніорок посіла ІІ місце.
А третього Павло і Соломія об’єднали зусилля і перемогли у турнірі змішаних команд. У фіналі перед українцями не встояв швейцарський дует. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.