48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у Люксембурзі


У м.Штрассен (Люксембург) 12-15 грудня 2018р. відбулися традиційні міжнародні змагання «RIAC-2018» зі стрільби з пневматичної зброї.
Програма змагань складалася з трьох стартів: першого дня учасники розіграли Кубок IBISa (IBIS – міжнародна мережа готелів), другого – призи RIAC (торгова мережа) в особистій першості, третього – призи RIAC в стрільбі змішаних команд.
Переможницею Кубка IBIS в стрільбі з пістолета серед юніорок стала цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Соломія Возняк. У фіналі Соломія виявилася сильнішою за шведку Міхаелю Янссон 233,1 на 229,7.
Серед чоловіків третьокурсник Павло Коростильов посів 6 місце.
Другого дня Павло реабілітувався і став найкращим в стрільбі за призи RIAC, Соломія Возняк серед юніорок посіла ІІ місце.
А третього Павло і Соломія об’єднали зусилля і перемогли у турнірі змішаних команд. У фіналі перед українцями не встояв швейцарський дует. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

До особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і Гілевич