48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФК


11-16 січня 2019р. у м.м.Львові та Києві відбувся Зимовий чемпіонат України з кульової стрільби у приміщенні.
Пістолетна частина змагань проходила у Львові у стрілецьких тирах СКА і «Динамо».
У швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25м (вправа МП-5) основна боротьба розгорнулася між вихованками Львівського училища фізичної культури, адже у фінальну вісімку їх увійшло аж шестеро, та рівненчанкою Оксаною Ковальчук. У підсумку перемогла Юлія Коростильова (вип. 2004р., на фото). Одним влучним пострілом Юлії поступилася Ковальчук, третє місце посіла Анастасія Бондарук (вип. 2010р.), четверте – Тетяна Селедцова (дівоче прізвище Борисюк, вип. 2001р.), яка сьогодні представляє Кропивницький, п’яте – Поліна Конарєва (вип. 2017р.), шосте – Яна Чучмарьова (8 кл.), сьоме – Ольга Болонна (дівоче прізвище Старинська, вип. 2000р.).
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м (ПП-3) чемпіонкою України стала Ольга Болонна, третє місце посіла Юлія Коростильова, а поміж них зуміла вклинитись дніпрянка Вілена Бевз. Ліля Нестеренко (вип. 2016р.) посіла 4 місце, Тетяна Селедцова – п’яте, а замкнула фінальну вісімку Анастасія Колодяжна (вип. 2018р.).
Не дивно, що і у командній першості у цих вправах попереду були львівські команди, основу яких складали вихованки училища. Так, у вправі МП-5 перемогла збірна Львівщини-І, за яку виступали Коростильова, Болонна і Бондарук. Збірна Львівської обл.-ІІ стала третьою. У складі команди бронзовими нагородами відзначені Яна Чучмарьова і Соломія Возняк (вип. 2018р.).
І серед чоловіків у швидкісній стрільбі (МП-8) перші чотири місця посіли вихованці ЛУФК. Переможцем чемпіонату став Роман Бондарук (вип. 1992р.), віце-чемпіоном – Іван Бідняк (вип. 2003р.), бронзовим медалістом – Павло Коростильов (ІІІ курс), четверте місце посів Володимир Пастернак (вип. 2008р.). У командній стрільбі перемогла збірна Львівської обл.-І у складі Коростильова, Пастернака та олімпійського чемпіона Пекіна-2008 у цій вправі Олександра Петріва. Збірна Львівщини-ІІ, за яку виступали Роман Бондарук і Сергій Журба (вип. 2002р.) виборола срібні нагороди, а Іван Бідняк у складі збірної Дніпропетровської обл. став бронзовим лауреатом.
У турнірі змішаних команд (вправа ПП-mix) рівних не було рівненчанам Оксані Ковальчук і Дмитру Гонті. ІІ місце посіли Павло і Юлія Коростильови, третє – Ольга Болонна/Олександр Петрів, п’яте – Анастасія Колодяжна/Роман Плескун (10 кл.). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України