48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФК


11-16 січня 2019р. у м.м.Львові та Києві відбувся Зимовий чемпіонат України з кульової стрільби у приміщенні.
Пістолетна частина змагань проходила у Львові у стрілецьких тирах СКА і «Динамо».
У швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25м (вправа МП-5) основна боротьба розгорнулася між вихованками Львівського училища фізичної культури, адже у фінальну вісімку їх увійшло аж шестеро, та рівненчанкою Оксаною Ковальчук. У підсумку перемогла Юлія Коростильова (вип. 2004р., на фото). Одним влучним пострілом Юлії поступилася Ковальчук, третє місце посіла Анастасія Бондарук (вип. 2010р.), четверте – Тетяна Селедцова (дівоче прізвище Борисюк, вип. 2001р.), яка сьогодні представляє Кропивницький, п’яте – Поліна Конарєва (вип. 2017р.), шосте – Яна Чучмарьова (8 кл.), сьоме – Ольга Болонна (дівоче прізвище Старинська, вип. 2000р.).
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м (ПП-3) чемпіонкою України стала Ольга Болонна, третє місце посіла Юлія Коростильова, а поміж них зуміла вклинитись дніпрянка Вілена Бевз. Ліля Нестеренко (вип. 2016р.) посіла 4 місце, Тетяна Селедцова – п’яте, а замкнула фінальну вісімку Анастасія Колодяжна (вип. 2018р.).
Не дивно, що і у командній першості у цих вправах попереду були львівські команди, основу яких складали вихованки училища. Так, у вправі МП-5 перемогла збірна Львівщини-І, за яку виступали Коростильова, Болонна і Бондарук. Збірна Львівської обл.-ІІ стала третьою. У складі команди бронзовими нагородами відзначені Яна Чучмарьова і Соломія Возняк (вип. 2018р.).
І серед чоловіків у швидкісній стрільбі (МП-8) перші чотири місця посіли вихованці ЛУФК. Переможцем чемпіонату став Роман Бондарук (вип. 1992р.), віце-чемпіоном – Іван Бідняк (вип. 2003р.), бронзовим медалістом – Павло Коростильов (ІІІ курс), четверте місце посів Володимир Пастернак (вип. 2008р.). У командній стрільбі перемогла збірна Львівської обл.-І у складі Коростильова, Пастернака та олімпійського чемпіона Пекіна-2008 у цій вправі Олександра Петріва. Збірна Львівщини-ІІ, за яку виступали Роман Бондарук і Сергій Журба (вип. 2002р.) виборола срібні нагороди, а Іван Бідняк у складі збірної Дніпропетровської обл. став бронзовим лауреатом.
У турнірі змішаних команд (вправа ПП-mix) рівних не було рівненчанам Оксані Ковальчук і Дмитру Гонті. ІІ місце посіли Павло і Юлія Коростильови, третє – Ольга Болонна/Олександр Петрів, п’яте – Анастасія Колодяжна/Роман Плескун (10 кл.). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені