48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у Мюнхені


Біля 700 учасників з-понад 40 країн світу взяли участь у престижних міжнародних змаганнях «H&N Cup» зі стрільби з пневматичної зброї, які 24-27 січня 2019р. відбулися у м.Мюнхені (Німеччина).
У стрільбі з пневматичного пістолета серед юніорів 9 і 6 місця посів студент І курсу Львівського училища фізичної культури Гліб Кігітов (на фото). Ідентично виступила у Мюнхені і восьмикласниця Яна Чучмарьова, тільки Яна показала шостий результат у першому старті і дев’ятий у другому.
Серед еліти студент ІІІ курсу Павло Коростильов двічі закінчив змагання на 5 місці.
У пістолетному міксті Павло разом з позаминулорічною випускницею училища Поліною Конарєвою набрав 11-у суму. У особистій першості Конарєва чотирнадцята.
Серед гвинтівочників Олег Царьков (вип. 2008р.) виборов 24 і 15 місця.
Триразовою переможницею мюнхенських стартів стала українка Олена Костевич. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені