48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у Мюнхені


Біля 700 учасників з-понад 40 країн світу взяли участь у престижних міжнародних змаганнях «H&N Cup» зі стрільби з пневматичної зброї, які 24-27 січня 2019р. відбулися у м.Мюнхені (Німеччина).
У стрільбі з пневматичного пістолета серед юніорів 9 і 6 місця посів студент І курсу Львівського училища фізичної культури Гліб Кігітов (на фото). Ідентично виступила у Мюнхені і восьмикласниця Яна Чучмарьова, тільки Яна показала шостий результат у першому старті і дев’ятий у другому.
Серед еліти студент ІІІ курсу Павло Коростильов двічі закінчив змагання на 5 місці.
У пістолетному міксті Павло разом з позаминулорічною випускницею училища Поліною Конарєвою набрав 11-у суму. У особистій першості Конарєва чотирнадцята.
Серед гвинтівочників Олег Царьков (вип. 2008р.) виборов 24 і 15 місця.
Триразовою переможницею мюнхенських стартів стала українка Олена Костевич. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України