49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Ігор Кізима – переможець Гран Прі Визволення


         Вихованець Львівського училища фізичної культури Ігор Кізима (вип.2007р.) став переможцем міжнародних змагань «50-ий Гран Прі Визволення» зі стрільби по рухомій мішені, які 2-5 травня 2019р. відбулися у м.Плзень (Чехія).
У стрільбі з малокаліберної гвинтівки на 50 м Ігор (на фото) набрав 590 очків і на 1 пункт випередив шведа Джеспера Ниберга та фінна Крістера Хольмберга.
У командній першості збірна України у складі Кізими, вінничанина Данила Даниленка та Андрія Гільченка з Києва поступилася команді Фінляндії і посіла ІІ місце.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м Ниберг взяв реванш і переміг Кізиму у півфіналі 6:4. У фіналі швед поступився Бедріху Йонашу з Чехії 6:8, а Кізима у поєдинку за ІІІ місце здобув впевнену перемогу над росіянином Михаїлом Азаренком 6:1.
У командній стрільбі Кізима, Даниленко і Гільченко не мали собі рівних.
Участь у змаганнях взяли і першокурсник училища Денис Баблюк та учениця 11 класу Христина Гілевич, ще юніори за віком. Денис посів 14 і 18 місця, а Христина серед жінок стала п’ятою у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаКоростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільби