48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : 5 вихованців ЛУФК взяли участь у Кубку світу зі стрільби


23-28 квітня у м.Пекіні відбувся ІІ етап Кубка світу-2019 з кульової стрільби, участь у якому у складі національної збірної України взяли 5 вихованців Львівського училища фізичної культури.
Найкраще з них у столиці Китаю виступила Поліна Конарєва (вип. 2017р. на фото), яка у парі з рівненчанином Олегом Омельчуком посіла 9 місце у пістолетному міксті.
Володимир Пастернак (вип. 2008р.) набрав одинадцяту суму у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м. До фіналу Володимиру забракло 3 очки. Роман Бондарук (вип. 1992р.) показав у цій впраі 44ий результат.
Студент ІІІ курсу Павло Коростильов у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м посів 39 місце серед чоловіків, а його сестра Юлія (вип. 2004р.) 48е  серед жінок.
Кращим результатом Олега Царькова (вип. 2008р.) стало 30 місце у стрільбі з малокаліберної гвинтівки на 50м з трьох положень.
В Пекіні було розіграно 17 путівок на Олімпійські ігри 2020р. у Токіо. Одна з них дісталася львівському майстру стрільби Олександру Петріву. Олександр посів 6 місце у швидкісній стрільбі з пістолета.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На Європейській молодіжній лізі найкраще відстріляла Яна ЧучмарьоваІгор Кізима – чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті України ім.Анатолія Кукси перемагали вихованці ЛУФКПавло Коростильов достойно завершив навчання у Львівському училищі фізичної культуриЄвропейський медалепад від Павла КоростильоваЮрій Колесник – триразовий бронзовий призер юніорського чемпіонату ЄвропиЮрій Колесник і Роман Плескун – бронзові медалісти юніорського чемпіонату ЄвропиНа етапі Кубка світу у Ріо Володимир Пастернак дванадцятийУ чемпіонській дуелі двох вихованців ЛУФК перемогу святкував БаблюкЮна Яна Чучмарьова – чемпіонка України у олімпійській стрілецькій вправі ПП-3На чемпіонаті України зі стрільби відзначилися Чучмарьова і КуріпкоНа юнацькому чемпіонаті України зі стрільби рівних не було Баблюку і ГілевичЯна Чучмарьова серед найкращих молодих стрільців світу не загубиласяЮрій Колесник – срібний призер юніорського Кубка світу зі стрільбиКрістіна Гілевич – чемпіонка і рекордсменка Європи