48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Юрій Колесник і Яна Чучмарьова – найсильніші пістолетники-юніори України


У м.м.Львові та Вінниці 2-7 червня 2019р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів віком до 20 років.
Пістолетна програма змагань проходила у Львові.
Серед хлопців шестиразовим чемпіоном України став студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Колесник (на фото). Юрій переміг у вправах МП-5, МП-8 і МП-10 на особисту першість та у вправах ПП-3, МП-5 і МП-8 у командних змаганнях. Окрім того, разом з Соломією Возняк Колесник став срібним призером у пістолетному міксті.
Разом з Юрієм триразовим чемпіоном України у командній стрільбі став учень 10 класу Роман Плескун.
В активі Романа також «срібло» у вправі МП-8 (швидкострільна стрільба), «бронза» в ПП-3 (пневматичний пістолет) та 4 місце в МП-10 (малокаліберний стандартний пістолет).
Першокурсник Гліб Кігітов став бронзовим призером у міксті, командному МП-8, посів 4 місце в МП-8 та шосте - особисто в ПП-3. Серед дівчат дворазовою чемпіонкою України стала учениця 8 класу Яна Чучмарьова.
Яна перемогла у стрільбі зі спортивного пістолета на 25м (вправа МП-5) та у стрільбі зі стандартного пістолета (МП-10), посіла ІІІ місце у міксті (разом з Глібом Кігітовим) та у командній стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-3).
Минулорічна випускниця училища Соломія Возняк стала срібною призеркою у міксті (разом з Юрієм Колесником), в ПП-3, бронзовою – в МП-5 (обидві вправи на особисту першість) та в ПП-3 (командна першість).
Ще одна минулорічна випускниця Анастасія Колодяжна стала переможницею у командній стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-3).
Бронзову медаль у командній стрільбі з швидкострільного пістолета (МП-8) виборов учень 9 класу Володимир Поліщук. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

У Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиГілевич і Баблюк серед найсильніших молодих стрільців по рухомій мішеніВихованці ЛУФК серед переможців чемпіонату України зі стрільбиПавло Коростильов і Юрій Колесник – бронзові призери VІІ Всесвітніх ігор військовослужбовцівПавло Коростильов – срібний призер Всесвітніх ігор серед військовослужбовцівДенис Баблюк – дворазовий бронзовий призер Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніТимофій Куріпко – переможець Кубка України зі стрільби у мікстіНа Європейській молодіжній лізі найкраще відстріляла Яна ЧучмарьоваІгор Кізима – чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті України ім.Анатолія Кукси перемагали вихованці ЛУФКПавло Коростильов достойно завершив навчання у Львівському училищі фізичної культуриЄвропейський медалепад від Павла КоростильоваЮрій Колесник – триразовий бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи