Кульова стрільба : Юрій Колесник і Яна Чучмарьова – найсильніші пістолетники-юніори України

У м.м.Львові та Вінниці 2-7 червня 2019р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів віком до 20 років.
Пістолетна програма змагань проходила у Львові.
Серед хлопців шестиразовим чемпіоном України став студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Колесник (на фото). Юрій переміг у вправах МП-5, МП-8 і МП-10 на особисту першість та у вправах ПП-3, МП-5 і МП-8 у командних змаганнях. Окрім того, разом з Соломією Возняк Колесник став срібним призером у пістолетному міксті.
Разом з Юрієм триразовим чемпіоном України у командній стрільбі став учень 10 класу Роман Плескун.
В активі Романа також «срібло» у вправі МП-8 (швидкострільна стрільба), «бронза» в ПП-3 (пневматичний пістолет) та 4 місце в МП-10 (малокаліберний стандартний пістолет).
Першокурсник Гліб Кігітов став бронзовим призером у міксті, командному МП-8, посів 4 місце в МП-8 та шосте - особисто в ПП-3. Серед дівчат дворазовою чемпіонкою України стала учениця 8 класу Яна Чучмарьова.
Яна перемогла у стрільбі зі спортивного пістолета на 25м (вправа МП-5) та у стрільбі зі стандартного пістолета (МП-10), посіла ІІІ місце у міксті (разом з Глібом Кігітовим) та у командній стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-3).
Минулорічна випускниця училища Соломія Возняк стала срібною призеркою у міксті (разом з Юрієм Колесником), в ПП-3, бронзовою – в МП-5 (обидві вправи на особисту першість) та в ПП-3 (командна першість).
Ще одна минулорічна випускниця Анастасія Колодяжна стала переможницею у командній стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-3).
Бронзову медаль у командній стрільбі з швидкострільного пістолета (МП-8) виборов учень 9 класу Володимир Поліщук.

Кульова стрільба

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби