48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Владислава Коваль і Святослав Гудзий – чемпіони України зі стрільби


2-7 червня 2019р. у м.м.Львові та Вінниці відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів віком до 20 років.
Гвинтівочну частину чемпіонату приймала Вінниця.
У стрільбі з трьох положень на 50м серед дівчат чемпіонкою України стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Владислава Коваль. У фінальній дуелі Владислава на 2 очки випередила дніпровку Віолету Ликову.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м Коваль посіла ІІ місце. До перемоги Владиславі не вистарчило лише 0,1 очка. Перемогу у цій вправі здобула представниця Січеславщини Вероніка Скорина. Студентка ІІІ курсу Софія Пакліковська стала бронзовою призеркою. У командній першості збірна Львівської обл. у складі Коваль, Пакліковської і Марії Сулик (11 кл.) на ІІІ місці.
Ще одне «срібло» дівчата вибороли у командній стрільбі лежачи на 50м. У особистій першості Коваль посіла 4 місце, Пакліковська – п’яте.
Серед хлопців чемпіоном України у стрільбі лежачи став студент ІІ курсу Святослав Гудзий, результат переможця – 613,9 очків. Третьокурсник Андрій Злонкевич посів ІІІ місце.
У командній першості Гудзий, Злонкевич і ще один третьокурсник Олег Замико на І місці!
Ще один чемпіонський титул хлопці вибороли у стрільбі з пневматичної гвинтівки. У особистій першості Замико на ІІІ місці, Гудзий сьомий, а Злонкевич – дев’ятий.
Олег Замико став срібним призером у стрільбі на 50м з трьох положень. Святослав Гудзий тут шостий.
     У гвинтівочному міксті Коваль і Гудзий у фіналі поступилися одесцям Валерії Островській і Кирилу Козюку і посіли ІІ місце. Пакліковська і Замико показали четвертий результат. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

У Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиГілевич і Баблюк серед найсильніших молодих стрільців по рухомій мішеніВихованці ЛУФК серед переможців чемпіонату України зі стрільбиПавло Коростильов і Юрій Колесник – бронзові призери VІІ Всесвітніх ігор військовослужбовцівПавло Коростильов – срібний призер Всесвітніх ігор серед військовослужбовцівДенис Баблюк – дворазовий бронзовий призер Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніТимофій Куріпко – переможець Кубка України зі стрільби у мікстіНа Європейській молодіжній лізі найкраще відстріляла Яна ЧучмарьоваІгор Кізима – чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті України ім.Анатолія Кукси перемагали вихованці ЛУФКПавло Коростильов достойно завершив навчання у Львівському училищі фізичної культуриЄвропейський медалепад від Павла КоростильоваЮрій Колесник – триразовий бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи