48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Павло Коростильов – бронзовий призер ІІ Європейських ігор зі стрільби


Студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов став бронзовим призером ІІ Європейських ігор зі стрільби, які з 21 до 30 червня 2019р. проходили у столиці Білорусі м.Мінську.
Разом з чернігівчанкою Оленою Костевич Павло (на фото) посів ІІІ місце у стрільбі змішаних команд зі стандартного пістолета на 25м.
У парі з випускницею училища Поліною Конарєвою (вип. 2017р.) Павло став шостим у міксті зі стрільби з пневматичного пістолета на 10м, а з рівненчанкою Оксаною Камінською – десятим у стрільбі з малокаліберного пістолета на 50м.
Окрім того, Павло настріляв тринадцяту суму у стрільбі з пневматичного пістолета та показав сімнадцятий результат у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м на особисту першість.
Поліна Конарєва у стрільбі з пневматичного пістолета посіла 21 місце.
5 місце у гвинтівочному міксті на 50м виборов український дует у складі Наталії Кальниш та Олега Царькова (вип. ЛУФК 2008р.). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Кульова стрільба

Кульова стрільба

У чемпіонській дуелі двох вихованців ЛУФК перемогу святкував БаблюкЮна Яна Чучмарьова – чемпіонка України у олімпійській стрілецькій вправі ПП-3На чемпіонаті України зі стрільби відзначилися Чучмарьова і КуріпкоЯна Чучмарьова серед найкращих молодих стрільців світу не загубиласяЮрій Колесник – срібний призер юніорського Кубка світу зі стрільбиКрістіна Гілевич – чемпіонка і рекордсменка ЄвропиЮна Яна Чучмарьова – триразова чемпіонка України зі стрільби серед молодіСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському Кубку світу зі стрільбиПавло Коростильов – бронзовий призер ІІ Європейських ігор зі стрільбиДенис Баблюк – бронзовий призер юніорського чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніВладислава Коваль і Святослав Гудзий – чемпіони України зі стрільбиЮрій Колесник і Яна Чучмарьова – найсильніші пістолетники-юніори УкраїниОлег Царьков – володар олімпійської ліцензії на ігри у ТокіоПлескун і Возняк у фіналі Європейської молодіжної ліги зі стрільбиТимофій Куріпко – переможець всеукраїнських змагань «Поліське полювання – золота куля»