48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Павло Коростильов – бронзовий призер ІІ Європейських ігор зі стрільби


Студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов став бронзовим призером ІІ Європейських ігор зі стрільби, які з 21 до 30 червня 2019р. проходили у столиці Білорусі м.Мінську.
Разом з чернігівчанкою Оленою Костевич Павло (на фото) посів ІІІ місце у стрільбі змішаних команд зі стандартного пістолета на 25м.
У парі з випускницею училища Поліною Конарєвою (вип. 2017р.) Павло став шостим у міксті зі стрільби з пневматичного пістолета на 10м, а з рівненчанкою Оксаною Камінською – десятим у стрільбі з малокаліберного пістолета на 50м.
Окрім того, Павло настріляв тринадцяту суму у стрільбі з пневматичного пістолета та показав сімнадцятий результат у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м на особисту першість.
Поліна Конарєва у стрільбі з пневматичного пістолета посіла 21 місце.
5 місце у гвинтівочному міксті на 50м виборов український дует у складі Наталії Кальниш та Олега Царькова (вип. ЛУФК 2008р.). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиГілевич і Баблюк серед найсильніших молодих стрільців по рухомій мішеніВихованці ЛУФК серед переможців чемпіонату України зі стрільбиПавло Коростильов і Юрій Колесник – бронзові призери VІІ Всесвітніх ігор військовослужбовцівПавло Коростильов – срібний призер Всесвітніх ігор серед військовослужбовцівДенис Баблюк – дворазовий бронзовий призер Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніТимофій Куріпко – переможець Кубка України зі стрільби у мікстіНа Європейській молодіжній лізі найкраще відстріляла Яна ЧучмарьоваІгор Кізима – чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті України ім.Анатолія Кукси перемагали вихованці ЛУФКПавло Коростильов достойно завершив навчання у Львівському училищі фізичної культуриЄвропейський медалепад від Павла Коростильова