49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Крістіна Гілевич – чемпіонка і рекордсменка Європи


8-12 липня 2019р. у селищі Денешдіаш (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи зі стрільби по рухомій мішені.
У стрільбі з малокаліберної гвинтівки на 50м по мішені, що рухається із змінною швидкістю, чемпіонкою Європи серед дівчат-юніорок стала цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Крістіна Гілевич (на фото). Результат Крістіни 373 очки – юніорський рекорд Європи!
І в командній першості збірна України, в якій окрім Гілевич стріляли вінничанка Анастасія Жученко і Маргарита Тарканій з Хмельницького, перемогла з новим рекордом Європи – 1104 пункти.
У стрільбі по мішені, що рухається спочатку повільно, а в другій частині вправи швидко, Крістіна посіла 4 місце, а збірна України у тому ж складі здобула срібні нагороди у командних змаганнях.
Серед хлопців-юніорів дворазовим срібним призером європейської першості у командній стрільбі став студент ІІ курсу училища Денис Баблюк. Асистували Денису вінничанин Данило Даниленко та Роман Товстоп’ят з Дніпра. У особистій першості Денис на 5 і 6 місцях.
Та без «золота» Денис у Денешдіаші не залишився. Разом з Анастасією Жученко він переміг у міксті – стрільбі змішаних команд. Бронзовою призеркою у цьому виді змагань разом з Данилом Даниленком стала Крістіна Гілевич.
      У стрільбі по мішені, що рухається із змінною швидкістю, бронзовим призером чемпіонату Європи серед чоловіків став Ігор Кізима (вип. 2017р.). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаКоростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільби