49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Юрій Колесник – срібний призер юніорського Кубка світу зі стрільби


У м.Зуль (Німеччина) впродовж 13-19 липня 2019р. триває Кубок світу з кульової стрільби серед юніорів.
У стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-5) срібним призером Кубка став студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Колесник (на фото). За сумою 60-и пострілів Юрій набрав 584 очки – стільки ж, що й переможець Чі Ша з Китаю, але поступився останньому за якісними показниками.
У цій же вправі серед дівчат дев’ятикласниця училища Яна Чучмарьова посіла 4 місце.
І знову ж таки до третього місця Яні забракло тих самих додаткових показників – у фінальній серії за входження у призову трійку Яна набрала таку ж кількість влучних пострілів, як і китаянка Зу Сайо – 23.
           У командній першості чоловіча збірна України у складі Колесника, одинадцятикласника Романа Плескуна та ще одного львів’янина Назарія Козія набрала дев’яту суму, а жіноча, за яку виступали Чучмарьова, Соломія Возняк (вип. ЛУФК 2018р.) та Надія Шаманова з Полтави, стала п’ятою. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаКоростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільби