Кульова стрільба : Яна Чучмарьова серед найкращих молодих стрільців світу не загубилася

13-19 липня 2019р. у м.Зуль (Німеччина) відбувся Кубок світу з кульової стрільби серед юніорів.
Як ми вже повідомляли, срібним призером Кубка у стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-5) став студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Колесник. За сумою 60 пострілів Юрій набрав 584 очки і переможцю Чі Ша з Китаю поступився лише за якісними показниками.
Учень 11 класу Роман Плескун настріляв 555 очків, що дало йому 53 місце. У командній першості збірна України у цій вправі на 9 місці.
Не загубилася серед найкращих молодих стрільців світу і учениця 9 класу Яна Чучмарьова (на фото). У цій же вправі серед дівчат Яна показала 4-ий результат і бронзовій призерці Зу Сайо з Китаю програла також лише за додатковими показниками. Соломія Возняк (вип.2018р.) з результатом 563 очки у кваліфікації посіла 38 місце. У командній стрільбі дівчата на 5 місці.
У стрільбі зі стандартного пістолета на 25м (МП-10) Яна сьома.
Інші результати вихованців ЛУФК:

Вправа МП-10 (пістолет -25м)
-       Ю.Колесник – 13 місце (557 очків) особисто, 8 місце – командою.
-       Р.Плескун – 29 місце (548), 8 місце.

Вправа МП-6 (пістолет -50м)
-       Г.Кігітов (ІІ курс) – 26 місце (509) особисто.

Вправа МП-8 (швидкісна стрільба – пістолет)
-       Р.Плескун – 18 місце (566) особисто, 9 місце командою.
-       Ю.Колесник – 23 місце (564 очків) 9 місце.

Вправа ПП-3 (пневматичний пістолет)
-       Ю.Колесник – 17 місце (570 очків) особисто, 5 місце – командою.
-       Г.Кігітов– 28 місце (566), 5 місце.
-       Я.Чучмарьова – 30 місце (561), 15 місце
-       С.Возняк – 57 місце (553), 15 місце

Вправа МГ-6 (гвинтівка – 3-и положення)
-       С.Гудзий (ІІІ курс) – 25 місце (1157) особисто
-       В.Коваль (ІІІ курс) – 73 місце (1139) особисто, 19 місце – командою.

Вправа МГ-9 (гвинтівка – лежачи)
-       С.Гудзий (ІІІ курс) – 29 місце (613,6) особисто
-       В.Коваль (ІІІ курс) – 59 місце (609,3) особисто, 17 місце – командою.

Вправа ГП-6 (пневматична гвинтівка)
-       С.Гудзий – 63 місце (613,3) особисто
-       В.Коваль – 59 місце (618,5) особисто, 16 місце – командою.

Мікст (змішані команди) – пневматичний пістолет
-       Я.Чучмарьова – 14 місце
-       С.Возняк – 19 місце
-       Г.Кігітов – 19 місце

Мікст – пневматична гвинтівка
-       С.Гудзий – 22 місце

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби