Кульова стрільба : На чемпіонаті України зі стрільби відзначилися Чучмарьова і Куріпко

У м.Львові 24-30 липня 2019р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів віком до 18 років. Молоді стрільці змагались у влучності з пневматичної зброї.
У стрільбі з пневматичного пістолета чемпіонкою України серед дівчат стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Яна Чучмарьова. У фінальній дуелі Яна перемогла дніпрянку Вілену Бевз 231,3 на 230,2. Анастасія Колодяжна (вип.2018р.) посіла 4 місце.
І у командній першості збірна Львівської обл. у складі Чучмарьової, Колодяжної та Соломії Возняк (вип.2018р.) не мала собі рівних.
Серед юнаків-пістолетників десятикласник Тимофій Куріпко посів 5 місце. У командній стрільбі збірна Львівщини знову найсильніша. За команду виступали Тимофій Куріпко, Роман Плескун (11кл.) і Назарій Козій.
У пістолетному міксті Куріпко і Колодяжна на 5 місці.
Серед гвинтівочниць 4-ий результат у фіналі показала цьогорічна випускниця Марія Сулик. У командній першості Сулик, Вероніка Антощак (вип.2018р.) та Наталія Недоступ (9кл.) на п’ятому місці.
В процесі змагань пістолетники у двох стартах позмагались у вправі ПП-2 (40 пострілів).
Серед хлопців Тимофій Куріпко (на фото) у першому старті настріляв третю суму – 376 очків, а у другому поцілив 381 очко, що дозволило йому виконати норматив майстра спорту України і посісти ІІ місце.
Серед дівчат Анастасія Колодяжна двічі показала другий результат: 378 і 380 очків.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби