49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Юна Яна Чучмарьова – чемпіонка України у олімпійській стрілецькій вправі ПП-3


 
      У м.м. Львові та Вінниці, як вже стало звично для стрільців, 3-9 серпня 2019р. відбувся літній чемпіонат України з кульової стрільби.
У олімпійській вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета на 10м) чемпіонкою України стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Яна Чучмарьова (на фото). У фінальній дуелі Яна впевнено, з рахунком 239,9 на 236,0 перемогла чернігівчанку Галину Авраменко, ІІІ – ІV місця посіли вихованки училища Юлія Коростильова (вип. 2004р.) та Христина Буряк (вип.2013р.).
Цілком закономірно, що і у командній першості збірна Львівської обл. у складі Чучмарьової, Коростильової та Ольги Болонни (вип.2000 р.) також не мала собі рівних.
У стрільбі зі стандартного пістолета на 25м (вправа МП-10) з результатом 559 очків перемогла Юлія Коростильова. Срібну медаль виборола Поліна Конарєва (вип.2017р.), а Яна Чучмарьова показала четвертий результат. Львівське тріо Коростильова, Чучмарьова, Болонна знову найсильніше у командній стрільбі.
У стрільбі зі спортивного пістолета на 25 м (вправа МП-5) у першу десятку увійшли відразу п’ятеро вихованок ЛУФК: друге місце посіла Анастасія Бондарчук (вип.2010р.), четверте – Яна Чучмарьова, п’яте – Юлія Коростильова, шосте – Соломія Возняк (вип.2018р.), сьоме – Поліна Конарєва. Перемогу ж здобула рівнянка Оксана Ковальчук,яка у фіналі лише на один влучний постріл випередила Анастасію Бондарук.
І у командній першості перемогу святкували рівнянки. Львів’янки поступилися тринадцятьма очками.
У вправі МП-10 серед чоловіків переміг цьогорічний випускник училища Павло Коростильов. Результат переможця – 573 очки. Володимир Пастернак (вип.2008р.) став бронзовим призером, Роман Бондарук (вип.1992р.) посів 4 місце, Юрій Колесник (ІІ курс) – шосте.
У командній першості збірна Львівщини у складі Коростильова, Пастернака та олімпійського чемпіона Олександра Петріва також перша.
У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-8) Володимир Пастернак виборов «срібло», а Роман Бондарук – «бронзу», збірна Львівської обл. (Пастернак, Коростильов, Петрів) – «золото».
Завершувала пістолетну частину змагань, яка проходила у Львові, стрільба змішаних каманд. Перемогу у «міксті» святкували дніпряни Поліна Конарєва та Іван Бідняк, які обидвоє пройшли підготовку в ЛУФК, закінчили училище і повернулися у рідне місто.
Львівський дует Коростильових посів ІІ місце, а сьогоднішні учні Яна Чучмарьова та Юрій Колесник – п’яте.
Гвинтівочники змагалися у Вінниці. Серед чоловіків основна боротьба розгорнулася між черкащанином Сергієм Кулішем та вихованцем училища Олегом Царьковим (вип.2008р.), який сьогодні представляє Вінницю.
У стрільбі з малокаліберної гвинтівки на 50м (вправиМГ-6 і МГ-9) переміг Куліш. Царьков посів відповідно третє і друге місця.
Відігрався Олег у стрільбі з пневматичної гвинтівки (ГП-6), де у фіналі переміг Куліша з рахунком 248,6 на 248,2.
Серед жінок срібною призеркою у вправі ГП-6 стала цьогорічна випускниця Софія Пакліковська, яка у фіналі поступилася одесці Анні Ільїній.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаКоростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільби