48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Юрій Колесник – триразовий бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи


У м.Болонії (Італія) у програмі чемпіонату Європи з кульової стрільби впродовж 14-19 вересня 2019р. була розіграна і європейська юніорська першість.
У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м бронзовим призером юніорського чемпіонату став студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Колесник (на фото).
Ще одну «бронзу» Юрій виборов у швидкісній стрільбі з пістолета у командній першості. Асистував Колеснику одинадцятикласник училища Роман Плескун. У особистій першості Юрій і Роман на 6 і 7 місцях відповідно.
Свою третю бронзову нагороду Колесник здобув у парі з Соломією Возняк (вип. ЛУФК 2018р.) у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м у міксті.
 У стрільбі зі стандартного пістолета на 25м серед хлопців Колесник шостий особисто і п’ятий – у командній першості, а Возняк – четверта в командних змаганнях серед дівчат.
          Студент ІІІ курсу Святослав Гудзий двічі показав 21-ий результат у стрільбі з гвинтівки на 50м з положення лежачи і з трьох положень. У цих вправах на командну першість другокурсниця Владислава Коваль на 11 і 12 місцях. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Гліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиГілевич і Баблюк серед найсильніших молодих стрільців по рухомій мішеніВихованці ЛУФК серед переможців чемпіонату України зі стрільбиПавло Коростильов і Юрій Колесник – бронзові призери VІІ Всесвітніх ігор військовослужбовцівПавло Коростильов – срібний призер Всесвітніх ігор серед військовослужбовцівДенис Баблюк – дворазовий бронзовий призер Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніТимофій Куріпко – переможець Кубка України зі стрільби у мікстіНа Європейській молодіжній лізі найкраще відстріляла Яна ЧучмарьоваІгор Кізима – чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті України ім.Анатолія Кукси перемагали вихованці ЛУФКПавло Коростильов достойно завершив навчання у Львівському училищі фізичної культуриЄвропейський медалепад від Павла КоростильоваЮрій Колесник – триразовий бронзовий призер юніорського чемпіонату ЄвропиЮрій Колесник і Роман Плескун – бронзові медалісти юніорського чемпіонату ЄвропиНа етапі Кубка світу у Ріо Володимир Пастернак дванадцятий