48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На Європейській молодіжній лізі найкраще відстріляла Яна Чучмарьова


У м.Будапешті (Угорщина) 3 – 5 жовтня 2019р. відбулися фінальні змагання Європейської молодіжної ліги зі стрільби.
Особливістю цих стартів є те, що вони носять командний характер, проводяться у стрільбі з пневматичної зброї і проходять у формі дуелей. Склад кожної команди – 4 особи віком до 19 років: двоє хлопців і двоє дівчат.
До фіналу у кожному виді зброї (пістолет і гвинтівка) кваліфікувалось по 8 найсильніших збірних за результатами трьох зональних турнірів.
У стрільбі з пістолета участь у фінальних змаганнях взяла і збірна команда України, у складі якої виступали учні Львівського училища фізичної культури Роман Плескун (11 кл.) та Яна Чучмарьова (9 кл.).
На груповій стадії турніру українці перемогли Естонію 33:15, поступились Італії 16:32 та Росії 19:29, посіли ІІІ місце у групі і на тому завершили змагання.
Найкраще у команді відстріляла Яна Чучмарьова (на фото), яка у своїх дуелях перемогла росіянку 7:5 та естонку 10:2, а зустріч з італійкою завершила унічию 6:6.
      А дві кращі команди з кожної групи у стикових поєдинках розіграли нагороди турніру. Угорщина у «золотому» фіналі перемогла Італію, а Польща у «бронзовому» - Росію. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Гліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиГілевич і Баблюк серед найсильніших молодих стрільців по рухомій мішеніВихованці ЛУФК серед переможців чемпіонату України зі стрільбиПавло Коростильов і Юрій Колесник – бронзові призери VІІ Всесвітніх ігор військовослужбовцівПавло Коростильов – срібний призер Всесвітніх ігор серед військовослужбовцівДенис Баблюк – дворазовий бронзовий призер Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніТимофій Куріпко – переможець Кубка України зі стрільби у мікстіНа Європейській молодіжній лізі найкраще відстріляла Яна ЧучмарьоваІгор Кізима – чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті України ім.Анатолія Кукси перемагали вихованці ЛУФКПавло Коростильов достойно завершив навчання у Львівському училищі фізичної культуриЄвропейський медалепад від Павла КоростильоваЮрій Колесник – триразовий бронзовий призер юніорського чемпіонату ЄвропиЮрій Колесник і Роман Плескун – бронзові медалісти юніорського чемпіонату ЄвропиНа етапі Кубка світу у Ріо Володимир Пастернак дванадцятий