49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Вихованці ЛУФК серед переможців чемпіонату України зі стрільби


У м.Вінниці 22-27 жовтня 2019р. відбувся відкритий чемпіонат України зі стрільби з пневм
атичної зброї серед юніорів-спортсменів віком до 20 років. Окрім найсильніших українських молодих стрільців участь у змаганнях взяли гості з Вірменії та Молдови.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м срібним призером національної юніорської першості став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Святослав Гудзий (на фото). У фінальній дуелі Святослав поступився киянину Данилу Гринику 248,6 на 249,5. П’ятнадцятирічний Кирило Сорокін (9кл.) замкнув фінальну вісімку.
У командній стрільбі у цій вправі перемогла збірна Львівської обл. у складі Святослава Гудзого та цьогорічних випускників училища Олега Замика і Андрія Злонкевича.
Серед дівчат Софія Пакліковська (вип.2019р.) посіла 7 місце у особистій першості і четверте у командній стрільбі. Асистували Софії у командних змаганнях Владислава Коваль (ІІ курс) і Марія Сулик (вип.2019р.)
Софія Пакліковська і Святослав Гудзий показали четвертий результат у міксті – стрільбі змішаними командами.
Чемпіонами України у командній стрільбі з пістолета стали другокурсник Гліб Кігітов, учень 11 класу Роман Плескун та десятикласник Тимофій Куріпко. Друга команда Львівської області, за яку виступали Володимир Поліщук (11 кл.) і Руслан Плескун (вип.2018р.) виборола бронзові медалі.
У пістолетному міксті Гліб Кігітов та Соломія Возняк (вип. 2018р.) також бронзові призери. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Студент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаКоростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиГілевич і Баблюк серед найсильніших молодих стрільців по рухомій мішеніВихованці ЛУФК серед переможців чемпіонату України зі стрільбиПавло Коростильов і Юрій Колесник – бронзові призери VІІ Всесвітніх ігор військовослужбовців