Кульова стрільба : Яна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надій

У м.Нітрі (Словаччина) 9-10 листопада 2019р. відбулися традиційні міжнародні змагання олімпійських надій зі стрільби з пневматичної зброї за участю молодих стрільців з 6 країн Східної та Центральної Європи, в тому числі України.
У перший день змагань учасники виборювали призи президента Федерації стрільби Словаччини у вікових категоріях юніорів (вік до 20 років) та кадетів (до 18 років).
У стрільбі з пневматичного пістолета переможницею змагань серед дівчат-юніорок стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Яна Чумарьова. У фіналі Яна перемогла свою співвітчизницю з Києва Дарію Семенко 236,5 на 234,9.
Об’єднавшись у команду разом з Віленою Бевз з Дніпра, Яна і Дарія перемогли і у командній першості.
Серед юніорів рівних не було другокурснику училища Глібу Кігітову. У фінальній дуелі Гліб переміг херсонця Ігоря Соловея 238,5:236,1. У командній стрільбі українці також поза конкуренцією.
Серед кадеток бронзовою призеркою турніру стала Соломія Возняк (вип. 2018р.). Анастасія Колодяжна (вип. 2017р.) посіла 7 місце. У командній першості дівчата – срібні призерки.
Переможцем змагань у командній першості серед кадетів у складі збірної України-ІІ став учень 10 класу Тимофій Куріпко. Одинадцятикласник Роман Плескун, який виступав за збірну-І, на ІІ місці. У особистій першості Плескун сімнадцятий, Куріпко – на дев’ятнадцятому місці.
Цьогорічна випускниця Софія Пакліковська посіла 5 місце особисто і перше у команді у стрільбі з гвинтівки серед юніорок. Студент ІІІ курсу Святослав Гудзий на сьомому і четвертому місцях відповідно.
Другого дня турніру юніори і кадети змагались разом за нагороди меморіалу Йозефа Ковача. Гліб Кігітов став срібним призером серед пістолетників, Святослав Гудзий четвертий у компанії гвинтівочників, Яна Чучмарьова і Софія Пакліковська – на дев’ятому місці.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби