Кульова стрільба : Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості Белграда

У столиці Сербії 6-8 грудня 2019 року відбулася традиційна 44-а міжнародна першість Белграда зі стрільби з пневматичної зброї.
У перші два дні біля 300 учасників з 18 країн світу, в тому числі з України, розігрували Трофеї Белграда.
Розпочалися змагання з турнірів змішаних команд, які, як відомо, увійшли до олімпійської програми.
У стрільбі з пістолета срібними лауреатами міжнародної першості Белграда стала українська пара у складі вихованців Львівського училища фізичної культури Павла та Юлії Коростильових (на фото).
У стрільбі на особисту першість Павло (вип. 2019 року) посів 4 місце, а Юлія (вип. 2004 року) – дев’яте.
Серед гвинтівочників Олександр Галкін (вип. 2009 року) показав 5-ий результат, а Олег Царьков (вип. 2008 року) – восьмий.
У категорії юніорів учениця 9 класу Яна Чучмарьова на 8-му місці серед пістолетниць, а цьогорічна випускниця Софія Пакліковська – десята серед гвинтівочниць.
Третього дня усі учасники змагань без поділу на вікові категорії виборювали Гран Прі Белграда. У стрільбі з гвинтівки серед чоловіків золоту статуетку «Белградський переможець» виборов черкащанин Сергій Куліш. Олег Царьков посів 4 місце. Серед жінок-пістолетниць перемогла Анна Коракакі з Греції. Юлія Коростильова на 5-ому місці. Павло Коростильов – тридцятий серед чоловіків.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби