48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На відкритому Кубку з олімпійських вправ домінували Бідняк, Поліщук і Запотічний


У м.Львові 30 вересня 2010р. закінчився відкритий Кубок України з кульової стрільби у олімпійських вправах.

Володар олімпійської ліцензії у пневматиці, вихованець ЛУФК Іван Бідняк на цей раз переміг у стрільбі з малокаліберного пістолета. У вправі МП-6 його результат 653 очки. У вправі МП-8 Іван посів ІІ місце (тут попереду лише олімпійський чемпіон Олександр Петрів), а в стрільбі з пневматичного пістолета – четверте.

У стрільбі з малокаліберної гвинтівки у вправі МГ-9 несподівано переміг сорокашестирічний Ігор Поліщук, випускник далекого 1981р. Його результат - 693,4 очка. У вправі МГ-6 Поліщук третій.

Левко Запотічний (вип. 2009р.) не мав рівних у стрільбі по рухомій мішені. Його результат 576 очків у вправі ГП-12 перевищує норматив майстра спорту міжнародного класу.

Чудову форму демонструє цьогорічна випускниця училища Настя Бондарук. У вправі МП-5 Настя з результатом 773,3 очка друга. Попереду лише дніпропетровчанка Катерина Дьомкіна. Випускниця 2004р., член національної збірної Юлія Коростильова у цій вправі четверта, зате у стрільбі з пневматичного пістолета – друга. Швидкими темпами прогресує рідний брат Юлії, тринадцятирічний Павло. Незважаючи на юний вік, семикласник ЛУФК стабільно показує результати на рівні кандидата в майстри спорту і на Кубку зумів обійти усіх своїх колег по відділенню. У вправі ПП-3 з результатом 567 очків Павло посів 22 місце, у складнішій МП-6 – 29.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені