48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У пневматиці Бідняк кращий


У м.Сімферополі 7-11 вересня 2010р. пройшов Кубок України зі стрільби з пневматичної зброї, присвячений пам’яті тренерів Клименків.
У стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3) рівних не було вихованцю Львівського училища фізичної культури Івану Бідняку (вип. 2003р.). Іван переміг у обох стартах, у другому показавши результат екстра-класу – 690,1 очка. Поступово підтягується до лідера ще один вихованець відділення стрільби ЛУФК Олександр Зайцев (вип. 2006р.). У першому старті Олександр фінішував третім, у другому – четвертим.
Цьогорічний випускник училища Ігор Мацкевич показав ІІ результат у вправах ГП-12 і ГП-11 в стрільбі по рухомій мішені. Слідом за ним у вправі ГП-11 розмістився випускник 2009р. Левко Запотічний.
Пістолетчиця Настя Бондарук (вип. 2010р.), дочка відомого стрільця Романа Бондарука, виборола бронзову медаль у вправі ПП-2.
Четверті місця у стрільбі з пневматичної гвинтівки посіли брат і сестра Галкіни: Олександр – у вправі ГП-6, Таня – ГП-4. Результат Тетяни – 494,1 очко перевищує норматив майстра спорту міжнародного класу.
Добре виступили на змаганнях і сьогоднішні вихованці ЛУФК Владен Онопко (І курс) посів 5 і 6 місця у стрільбі по рухомій мішені у вправах ГП-12 і ГП-11. Дев’ятикласниця Надія Дєньгіна двічі стала п’ятою у вправі ГП-11.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені