49 років1971 - 2020

Кульова стрільба : Денис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішені

У м.Вроцлаві (Польща), де впродовж 25 лютого – 1 березня 2020р. проходить чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї, перші нагороди розіграли стрільці по рухомій мішені.
У стрільбі по мішені, що рухається із змінною швидкістю, чемпіоном Європи серед юніорів у командній першості стала збірна команда України у складі студента ІІ курсу Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Дениса Баблюка, вінничанина Данила Даниленка та Андрія Драчука зі Львова. Українці на 11 пунктів випередили шведську збірну. ІІІ місце посіли фінські снайпери.
У особистій першості Денис виборов срібну медаль. У перестрілці він поступився вірменину Гору Хачатряну.
І серед дівчат рівних не було збірній України, за яку виступали минулорічна випускниця коледжу Крістіна Гілевич, хмельничанка Маргарита Тарканій та Анастасія Жученко з Вінниці.
У особистій першості перемогу здобула Маргарита Тарканій. Гілевич на шостому місці.

Кульова стрільба

Вихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаКоростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобіль