50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У другій олімпійській вправі вихованець спортколеджу Павло Коростильов у Токіо на дев'ятому місці


        2 серпня 2021 р. у Токіо на Іграх ХХХІІ олімпіади розіграні нагороди у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м.
     Олімпійським чемпіоном у цьому виді олімпійської програми  став француз Жан Кікампуа, який у фінальній дуелі подолав кубинця Леуріса Пупо 34 на 29. Бронзова нагорода дісталася китайцю Лі Юхонгу.
    Вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов у кваліфікації настріляв 580 очків, що у підсумку дало йому 9 місце.
     Це був другий і заключний виступ Павла на олімпіаді в Токіо. Нагадаємо, що у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м Павло зупинився за крок від нагородного подіуму і посів 4 місце.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Тимофій Куріпко та Яна Чучмарьова - призери юнацького чемпіонату України зі стрільбиІ в стрільбі з гвинтівки вихованці Львівського коледжу спорту серед лідерівВихованці Львівського коледжу спорту серед переможців чемпіонату України зі стрільби з пістолетаВихованець Львівського коледжу спорту Олег Царьков у Токіо двадцять другий у стрільбі з гвинтівкиУ другій олімпійській вправі вихованець спортколеджу Павло Коростильов у Токіо на дев'ятому місціВихованець спортколеджу Олег Царьков на Олімпіаді в Токіо сороковий у стрільбіВихованець спортколеджу Павло Коростильов - четвертий лауреат ХХХІІ Олімпійських ігор у ТокіоВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов у фіналі Олімпійських ігор зі стрільбиЮлія Коростильова та Анастасія Німець - срібні призерки Кубка світу з кульової стрільбиСтрільці Львівського коледжу спорту серед переможців юніорського чемпіонату УкраїниВихованка спортколеджу Юлія Коростильова - бронзова призерка кубка світу зі стрільбиДруге європейське "срібло" вихованця спортколеджу Володимира ПастернакаВихованка спортколеджу Анастасія Німець у командній стрільбі з пістолета четверта в ЄвропіВихованці Львівського коледжу спорту розіграли європейське "золото" зі стрільбиУчениця спортколеджу Яна Чучмарьова - срібна призерка юніорського чемпіонату Європи зі стрільби