50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Вихованці Львівського коледжу спорту серед переможців чемпіонату України зі стрільби з пістолета


         У м.Львові 6-11 серпня 2021 р. відбулася пістолетна частина літнього чемпіонату України з кульової стрільби
     У стрільбі змішаних команд з пневматичного пістолета чемпіонами України стала львівська пара у складі цьогорічного випускника Львівського коледжу спорту Гліба Кігітова та ще однієї вихованки закладу Юлії Коростильової. У фіналі львів'яни перестріляли чернігівський дует Галина Авраменко/Юрій Попружний з рахунком 16:12.
      У стрільбі з пневматичного пістолета серед жіночих команд збірна Львівської обл. посіла ІІ місце. Срібними призерками чемпіонату стали Юлія Коростильова, учениця 11 класу Яна Чучмарьова та ще одна випускниця Ольга Болонна.
      У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м перемогу здобула вихованка коледжу Анастасія Німець (дів.прізвище Бондарук).
     Львівське тріо Анастасія Німець/Юлія Коростильова/Яна Чучмарьова не мало собі рівних і у командній стрільбі.
    У стрільбі з револьвера на 25м переміг ще один цьогорічний випускник коледжу Юрій Колесник. Вихованці коледжу Володимир Пастернак і Роман Бондарук посіли третє та четверте місця відповідно. У командній першості у цій вправі перемогла зб.Львівської обл., за яку стріляли Пастернак та Бондарук.
     І у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м Володимир Пастернак і Роман Бондарук серед переможців. В особистій першості Пастернак другий, Бондарук - третій, в командній першості обидвоє разом з Юрієм Колесником - чемпіони!
   Ще одну нагороду, на цей раз срібну, тріо Пастернак/Бондарук/Колесник вибороло у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м.
  Срібні медалі у швидкісній стрільбі з пістолета здобула зб.Львівської обл.-ІІ, за яку виступали Гліб Кігітов та студент ІІ курсу Назарій Козій.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Тимофій Куріпко та Яна Чучмарьова - призери юнацького чемпіонату України зі стрільбиІ в стрільбі з гвинтівки вихованці Львівського коледжу спорту серед лідерівВихованці Львівського коледжу спорту серед переможців чемпіонату України зі стрільби з пістолетаВихованець Львівського коледжу спорту Олег Царьков у Токіо двадцять другий у стрільбі з гвинтівкиУ другій олімпійській вправі вихованець спортколеджу Павло Коростильов у Токіо на дев'ятому місціВихованець спортколеджу Олег Царьков на Олімпіаді в Токіо сороковий у стрільбіВихованець спортколеджу Павло Коростильов - четвертий лауреат ХХХІІ Олімпійських ігор у ТокіоВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов у фіналі Олімпійських ігор зі стрільбиЮлія Коростильова та Анастасія Німець - срібні призерки Кубка світу з кульової стрільбиСтрільці Львівського коледжу спорту серед переможців юніорського чемпіонату УкраїниВихованка спортколеджу Юлія Коростильова - бронзова призерка кубка світу зі стрільбиДруге європейське "срібло" вихованця спортколеджу Володимира ПастернакаВихованка спортколеджу Анастасія Німець у командній стрільбі з пістолета четверта в ЄвропіВихованці Львівського коледжу спорту розіграли європейське "золото" зі стрільбиУчениця спортколеджу Яна Чучмарьова - срібна призерка юніорського чемпіонату Європи зі стрільби