Кульова стрільба : Бурак перемагає у Словаччині

Христина БуракУ м.Нітра (Словаччина) 13-14 листопада 2010р. пройшли традиційні вже 16 міжнародні змагання олімпійських надій зі стрільби з пневматичної зброї, участь у яких взяли молоді спортсмени з 8 країн Центральної та Східної Європи: Австрії, Болгарії, Румунії, Сербії, Словаччини, Угорщини, Чехії та України. Турнір проводився у трьох вікових групах: юніори, кадети і юнаки.
У перший день розігрувались призи Голови міста Нітра. У змаганнях дівчат-кадеток в стрільбі з пістолета рівних не було студентці І курсу ЛУФК Христині Бурак. Христина настріляла 468,6 очка і на 2,7 бала випередила срібну призерку Міліту Костову з Болгарії.
Цьогорічна випускниця училища Настя Бондарук показала 4ий результат – 462,9 очка, а десятикласниця Ксенія Юрченко – шостий (459,6 оч.). Об’єднавшись у збірну України-І, дівчата перемогли і у командному старті. Другі тут румунки, які програли нашим дівчатам 17 балів.
Друге місце у командній стрільбі з гвинтівки в змаганнях юніорів посів студент ІІ курсу Данило Сахро. У особистій першості Данило на 5 місці. 6 місце в стрільбі з пневматичного пістолета посів учень 11 класу Владислав Данілов.
14 листопада стрільці змагались за призи Президента Словацького стрілецького союзу. Юніори і кадети об’єднались у одну вікову групу. Кращою серед стрільців ЛУФК у другий день була Ксенія Юрченко. Вона фінішувала четвертою серед дівчат, які стріляли з пневматичного пістолета. Христина Бурак тут сьома, Настя Бондарук – на 13 місці. В змаганнях хлопців-пістолетників Владислав Данілов – восьмий, а Данило Сахро фінішував 13-им в стрільбі з гвинтівки.

13. А.Бондарук (Україна, ЛУФК) – 367,0

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби