Кульова стрільба : Бурак перемагає у Словаччині

Христина БуракУ м.Нітра (Словаччина) 13-14 листопада 2010р. пройшли традиційні вже 16 міжнародні змагання олімпійських надій зі стрільби з пневматичної зброї, участь у яких взяли молоді спортсмени з 8 країн Центральної та Східної Європи: Австрії, Болгарії, Румунії, Сербії, Словаччини, Угорщини, Чехії та України. Турнір проводився у трьох вікових групах: юніори, кадети і юнаки.
У перший день розігрувались призи Голови міста Нітра. У змаганнях дівчат-кадеток в стрільбі з пістолета рівних не було студентці І курсу ЛУФК Христині Бурак. Христина настріляла 468,6 очка і на 2,7 бала випередила срібну призерку Міліту Костову з Болгарії.
Цьогорічна випускниця училища Настя Бондарук показала 4ий результат – 462,9 очка, а десятикласниця Ксенія Юрченко – шостий (459,6 оч.). Об’єднавшись у збірну України-І, дівчата перемогли і у командному старті. Другі тут румунки, які програли нашим дівчатам 17 балів.
Друге місце у командній стрільбі з гвинтівки в змаганнях юніорів посів студент ІІ курсу Данило Сахро. У особистій першості Данило на 5 місці. 6 місце в стрільбі з пневматичного пістолета посів учень 11 класу Владислав Данілов.
14 листопада стрільці змагались за призи Президента Словацького стрілецького союзу. Юніори і кадети об’єднались у одну вікову групу. Кращою серед стрільців ЛУФК у другий день була Ксенія Юрченко. Вона фінішувала четвертою серед дівчат, які стріляли з пневматичного пістолета. Христина Бурак тут сьома, Настя Бондарук – на 13 місці. В змаганнях хлопців-пістолетників Владислав Данілов – восьмий, а Данило Сахро фінішував 13-им в стрільбі з гвинтівки.

Кульова стрільба

Студент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолета