Кульова стрільба : Павло Коростильов переміг вісімнадцятирічних

Павло КоростильовВ останній день відкритого чемпіонату України з кульової стрільби серед юнаків та дівчат 1992р.н. і мол., який 17-22 грудня 2010р., приймав Київ, вихованці Львівського училища фізичної культури завоювали ще 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.
Справжню сенсацію створив учень 7 класу, тринадцятирічний Павло Коростильов. Павло переміг у вправі МП-5 (стрільба з малокаліберного пістолета на 25м, 30+30 пострілів).
Павло походить із спортивної родини. Його батьки – тренери з кульової стрільби, сестра Юля – член національної збірної України, чемпіонка Європи.
Срібними призерами чемпіонату стали студент ІІ курсу Данило Сахро та учень 10 класу Богдан Гнип. Данило посів ІІ місце у вправі ГП-4, а Богдан відзначився у стрільбі із швидкострільного пістолета на 25м (МП-7).
ІІІ місце вибороли студенти І курсу Максим Лоїк та Еліна Агліуліна (обидвоє у вправі МГ-5 – довільна гвинтівка, 3х20 пострілів із трьох положень).
Отож, на загал учні і студенти ЛУФК на національній першості вибороли 2 золоті, 2 срібні, 4 бронзові медалі.
Технічні результати останнього дня змагань:
Вправа ГП-4 (хлопці):
1. А.Колесніков (м.Дніпропетровськ) – 391оч.
2. Д.Сахро (Львів, ЛУФК) – 390оч.

Вправа ГП-4 (дівчата):
1. М.Чижова (м.Дніпропетровськ) – 394оч.
9. Е.Агліуліна (Львів, УФК) – 386оч.

Вправа МГ-5 (хлопці):
1. А.Колесніков (м.Дніпропетровськ) – 577оч.
3. М.Лоїк (Львів, УФК) – 570оч.
4. Д.Сахро (Львів, УФК) – 567оч.
6. Т.Андрушко (Львів, УФК) – 564оч.

Вправа МГ-5 (дівчата):
1. О.Голубченко (м.Дніпропетровськ) – 576оч.

11. П.Коростильов (Львів, УФК) – 256оч.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Кульова стрільба

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби