Кульова стрільба : Христина Бурак утверджується серед дорослих

Христина БуракСтудентка І курсу Львівського училища фізичної культури Христина Бурак продовжує демонструвати високу спортивну форму і на чемпіонаті України з кульової стрільби, який 9-14 лютого 2011р. відбувся у Львові, стала чемпіонкою у командній першості у вправі МП-5 (стрільба з малокаліберного пістолету) та срібним призером у ПП-2 (пневматичний пістолет). У особистих змаганнях Христина увійшла у фінали у обидвох вправах і посіла 7 і 6 місця відповідно.
Слід додати, що у командній стрільбі Христині асистували випускниці училища Юлія Коростильова та Ольга Болонна (Старинська). У особистій першості Ольга Болонна двічі п’ята, а впевнену перемогу у обидвох вправах святкувала олімпійська чемпіонка Олена Костевич з Чернігова.
Серед гвинтівочників срібну медаль у вправі МГ-9 та «бронзу» у ГП-4 здобула випускниця 1995р. Юлія Чулик. У вправі ГП-4 Юля разом з іще однією вихованкою ЛУФК Альоною Федоровою (вип. 2009р.) – чемпіони України у командній першості.
Серед чоловіків двічі срібним у вправі МГ-9 «фінішував» випускник 2009р. Олександр Галкін.

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України