47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Марія Крамар – тричі «бронзова»


Марія КрамарДев’ятикласниця Львівського училища фізичної культури юна Марія Крамар виборола три бронзові медалі на дорослому чемпіонаті України з кульової стрільби, який 14 лютого 2011р. закінчився у Львові.
Марія посіла ІІІ місця у вправі ГП-11 (стрільба по рухомій мішені - швидкий рух) в особистій і командній першостях та у ГП-11а (стрільба по рухомій мішені із змінною швидкістю) у командному турнірі.
Студент І курсу ЛУФК Владен Онопко у особистих змаганнях став четвертим у вправі ГП-12 (рухома мішень – повільний рух), а потім разом з товаришами по команді Львівської обл., минулорічними випускниками училища Ігорем Мацкевичем і Олегом Саламахою завоював 2 срібні (вправи ГП-12 і ГП-11) та 1 бронзову (ГП-11а) нагороди у командній першості.
Добре виступив на чемпіонаті і випускник 2009р. Лев Запотічний. Левко утвердився у компанії найсильніших вітчизняних снайперів по рухомій мішені ІІ місцем у вправах ГП-12 та ГП-11а та ІІІ – у вправі ГП-11.
Слід наголосити, що з усіма названими спортсменами в останні роки плідно працює вчитель ЛУФК, заслужений тренер України Володимир Юрченко.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Юна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світі