48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Дев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби


Понад 1800 спортсменів з 90 країн візьмуть участь у чемпіонаті світу з кульової стрільби, який 2-14 вересня 2018р. відбудеться у м.Чханвон (Південна Корея).
Впродовж двох змагальних тижнів кращі стрільці земної кулі розіграють нагороди в 29 видах змагань (особисті і командні). На чемпіонаті буде розіграно і перших 60 путівок на Олімпійські ігри-2020 у Токіо – олімпійські квоти будуть розподілені в 15 олімпійських номерах програми, в тому числі, вперше в змаганнях змішаних команд з пневматичної зброї.
У Чханвоні будуть визначені і юніорські чемпіони світу (U-20) у 24 видах програми, також особисті і командні.
Українська делегація на світовій першості налічуватиме 36 спортсменів. Серед них 9 вихованців Львівського училища фізичної культури. Це Олег Царьков (вип. 2008р.), Юлія Коростильова (вип. 2004р.), Володимир Пастернак (вип. 2008р.), Поліна Конарєва (вип. 2017р.), Павло Коростильов (ІІ курс), Юрій Колесник (І курс), Денис Баблюк (І курс), Соломія Возняк (вип. 2018р.) і Яна Чучмарьова (8кл., на фото).
         Останні четверо будуть виступати у юніорській віковій категорії. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені