55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Владлен Онопко – чемпіон світу зі стрільби «по кабану»


Владлен Онопко     У шведській столиці м.Стокгольмі 3 червня 2012р. розпочався чемпіонат світу зі стрільби по рухомій мішені.
У стрільбі із малокаліберної гвинтівки (вправа МГ-12) юніорська збірна команда України у складі Олександра Мошненка, Станіслава Лося та студента ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Владлена Онопка посіла І місце і здобула титул чемпіонів світу. Українці на 3 очки обстріляли фіннів і на 41е росіян.
У особистій першості золоту медаль світової першості виборов Олександр Мошненко. Владлен Онопко у перестрілці за «бронзу» поступився фінну Самі Хейккілі 16:19.
У вправі МГ-11а (змінний рух мішені) фінни взяли подвійний реванш – вони перемогли як у особистій першості, так і у командній стрільбі. У української збірної – ІІІ місце і бронзові нагороди. Владлен Онопко особисто сьомий.
Технічні результати змагань:
 
Вправа МГ-12
Особиста першість
1.     О.Мошненко (Україна) – 584
2.     Я.Соуранта (Фінляндія) – 578
3.     С.Хейккіла (Фінляндія) – 573
4.     В.Онопко (Україна) – 573
9.  С.Лось (Україна) – 560
 
Командна першість
1.     Україна – 1717
2.     Фінляндія – 1714
3.     Росія – 1676
 
Вправа МГ-11а
Особиста першість
1.     Х.Ландікорпі (Фінляндія) – 381
2.     Я.Соуранта (Фінляндія) – 379
3.     С.Хейккіла (Фінляндія) – 378
7. В.Онопко (Україна) – 371
9. О.Мошненко (Україна) – 370
13. С.Лось (Україна) – 359
 
Командна першість
1.     Фінляндія – 1138
2.     Росія – 1104
3.     Україна – 1100

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна















Кульова стрільба

Кульова стрільба

КСЕНІЯ КОСОЛАПОВА – БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ! ОЛЬГА ЛЕПСЬКА ТА ЮЛІЯ ІСАЧЕНКО – ЧЕТВЕРТІ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ СЕРЕД ДОРОСЛИХ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИОЛЬГА ЛЕПСЬКА - БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ ЮЛІЯ ІСАЧЕНКО – ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ U-18 ТА РЕКОРДСМЕНКА ЄВРОПИСТУДЕНТКА КОЛЕДЖУ ОЛЬГА ЛЕПСЬКА — ПРИЗЕРКА МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ H&N CUP 2026ОЛЬГА ЛЕПСЬКА ТА ЮЛІЯ ІСАЧЕНКО – НА П’ЄДЕСТАЛІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИОЛЬГА ЛЕПСЬКА - ЧЕМПІОНКА УКРАЇНИ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ ЮЛІЯ ІСАЧЕНКО ЗАВОЮВАЛА СРІБЛО ТА БРОНЗУ ЄЮОФ У КУЛЬОВІЙ СТРІЛЬБІ!!!ЮЛІЯ ІСАЧЕНКО - СРІБНА ПРИЗЕРКА КУБКА СВІТУ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ ЮЛІЯ ІСАЧЕНКО ТА ВІКТОРІЯ РОМАНЮК - БРОНЗОВІ ПРИЗЕРКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ!ПАВЛО КОРОСТИЛЬОВ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ МЕМОРІАЛУ ЮЗЕФА ЗАПЕНДЗЬКОГОЮЛІЯ ІСАЧЕНКО - БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИВІТАЄМО СТУДЕНТКУ І КУРСУ ОЛЬГУ ЛЕПСЬКУ З ПРИСВОЄННЯМ СПОРТИВНОГО ЗВАННЯ МСУМКВИХОВАНКИ КОЛЕДЖУ - ЧЕМПІОНКИ УКРАЇНИ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ У КОМАНДІЮЛІЯ ІСАЧЕНКО – ЧЕМПІОНКА, ОЛЬГА ЛЕПСЬКА – БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ