48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Борці ЛУФК готуються до юнацьких ігор


Готуючись до фінальних змагань VІ літніх юнацьких спортивних ігор України, які з 17 до 21 травня 2011р. пройдуть у Білій Церкві, борці ЛУФК взяли участь у юнацьких турнірах у м.м.Ковелі (23-25 березня) та Івано-Франківську (8-10 квітня 2011р.).
У Ковелі на всеукраїнському турнірі памяті Героя Великої Вітчизняної війни В.Смірнова відзначились Ірина Остапук, Олександр Юзвак (8кл.), Ірина Вавричин, Тетяна Кіт, Юлія Кайдрович, Тарас Дин, Сергій Качура, Андрій Галушка (10кл.), які у своїх вагових категоріях перемогли. Друге місце посіли Остапук Анастасія (7кл.), Черней Мар'яна, Ярослав Гурський (9кл.), Саргсян Марія (10кл.) та Горішна Ліля (11кл.). Бронзові нагороди турніру дістались Литинській Андріані (7кл.), Гончарук Євгенії (8кл.), Фітелю Сергію, Данилку Степану, Черкас Ірині, Бурдашу Андрію (9кл.), Нойніцу Олегу (10кл.), Блажейку Андрію (11кл.).
У Івано-Франківську, де проходив V міжнародний турнір, присвячений видатним борцям Прикарпаття, переможцями стали семикласники Дмитро Крисюк та Ігор Пінтелей. Срібна нагорода у Блажейка Андрія. На третю сходинку п’єдесталу пошани піднімались Максим Жуковський (7кл.), Олег Нойніц, Андрій Галушка та одинадцятикласник Василь Крушельницький.
Слід додати, що змагання у Івано-Франківську за складом учасників були набагато сильнішими. У них окрім українців взяли участь молоді перспективні спортсмени з Росії, Молдови, Словаччини та Білорусі.
Джерело: Власна інформація
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Левовий внесок у європейську перемогу борцівської збірної зробили вихованки ЛУФКЛілія Горішна і Тетяна Кіт – срібні призерки чемпіонату Європи з боротьби«Золотий» хет-трик вихованок ЛУФК на чемпіонаті Європи з боротьби Львівське училище фізичної культури набирає нових чемпіонок – борчиньВасиль Шуптар – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби Алла Черкасова – спортивна сенсація рокуДанило Стасюк спротиву на юніорському чемпіонаті України не відчув16 медалей, з них 7 золотих – доробок борчинь ЛУФК на юніорському чемпіонаті УкраїниОксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у ЛьвовіЮлія Ткач – переможниця світового рейтингового турніру «Дан Колов – Нікола Петров»Шестеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби