47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Борці ЛУФК готуються до юнацьких ігор


Готуючись до фінальних змагань VІ літніх юнацьких спортивних ігор України, які з 17 до 21 травня 2011р. пройдуть у Білій Церкві, борці ЛУФК взяли участь у юнацьких турнірах у м.м.Ковелі (23-25 березня) та Івано-Франківську (8-10 квітня 2011р.).
У Ковелі на всеукраїнському турнірі памяті Героя Великої Вітчизняної війни В.Смірнова відзначились Ірина Остапук, Олександр Юзвак (8кл.), Ірина Вавричин, Тетяна Кіт, Юлія Кайдрович, Тарас Дин, Сергій Качура, Андрій Галушка (10кл.), які у своїх вагових категоріях перемогли. Друге місце посіли Остапук Анастасія (7кл.), Черней Мар'яна, Ярослав Гурський (9кл.), Саргсян Марія (10кл.) та Горішна Ліля (11кл.). Бронзові нагороди турніру дістались Литинській Андріані (7кл.), Гончарук Євгенії (8кл.), Фітелю Сергію, Данилку Степану, Черкас Ірині, Бурдашу Андрію (9кл.), Нойніцу Олегу (10кл.), Блажейку Андрію (11кл.).
У Івано-Франківську, де проходив V міжнародний турнір, присвячений видатним борцям Прикарпаття, переможцями стали семикласники Дмитро Крисюк та Ігор Пінтелей. Срібна нагорода у Блажейка Андрія. На третю сходинку п’єдесталу пошани піднімались Максим Жуковський (7кл.), Олег Нойніц, Андрій Галушка та одинадцятикласник Василь Крушельницький.
Слід додати, що змагання у Івано-Франківську за складом учасників були набагато сильнішими. У них окрім українців взяли участь молоді перспективні спортсмени з Росії, Молдови, Словаччини та Білорусі.
Джерело: Власна інформація
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок