47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Борці ЛУФК готуються до юнацьких ігор


Готуючись до фінальних змагань VІ літніх юнацьких спортивних ігор України, які з 17 до 21 травня 2011р. пройдуть у Білій Церкві, борці ЛУФК взяли участь у юнацьких турнірах у м.м.Ковелі (23-25 березня) та Івано-Франківську (8-10 квітня 2011р.).
У Ковелі на всеукраїнському турнірі памяті Героя Великої Вітчизняної війни В.Смірнова відзначились Ірина Остапук, Олександр Юзвак (8кл.), Ірина Вавричин, Тетяна Кіт, Юлія Кайдрович, Тарас Дин, Сергій Качура, Андрій Галушка (10кл.), які у своїх вагових категоріях перемогли. Друге місце посіли Остапук Анастасія (7кл.), Черней Мар'яна, Ярослав Гурський (9кл.), Саргсян Марія (10кл.) та Горішна Ліля (11кл.). Бронзові нагороди турніру дістались Литинській Андріані (7кл.), Гончарук Євгенії (8кл.), Фітелю Сергію, Данилку Степану, Черкас Ірині, Бурдашу Андрію (9кл.), Нойніцу Олегу (10кл.), Блажейку Андрію (11кл.).
У Івано-Франківську, де проходив V міжнародний турнір, присвячений видатним борцям Прикарпаття, переможцями стали семикласники Дмитро Крисюк та Ігор Пінтелей. Срібна нагорода у Блажейка Андрія. На третю сходинку п’єдесталу пошани піднімались Максим Жуковський (7кл.), Олег Нойніц, Андрій Галушка та одинадцятикласник Василь Крушельницький.
Слід додати, що змагання у Івано-Франківську за складом учасників були набагато сильнішими. У них окрім українців взяли участь молоді перспективні спортсмени з Росії, Молдови, Словаччини та Білорусі.
Джерело: Власна інформація
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Четверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місціВісім вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті світу з боротьбиКоманда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьбиБорчині ЛУФК вибороли Кубок ПольщіПершокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»Яна Сорока – переможниця прем’єрного турніру з жіночої класичної боротьби